Pripomienka na vydanie: Nenechajte si ujsť Nike Halloween Pack 2021!

Je čas vystrašiť svoju kolekciu tenisiek s Nike Halloween Pack 2021! Každý rok sa značka Beaverton podarí jedným z nich, pokiaľ ide o vytváranie strašidelných trénerov pre desivú sezónu, a určite to urobili tento rok! Vďaka štyrom ikonickým siluetám, nezabudnite policajti po spadnutí zajtra 21. októbra!

V havrenom rozsahu je zahrnutý Dunk Low PRM, Air Force 1, Air Force 1 Experimental a Air Presto. Všetky štyri majú čiernu a bielu farbu palety s výraznými oranžovými akcentmi ako kývnutie tekvice, zatiaľ čo séria podivných očí je rozptýlená v každom páre, aby sa dal devilský vzhľad, vďaka ktorému sú tieto krepky obzvlášť strašidelné.

Int’l Diship

Pozrieť viac

Int’l Diship

Pozrieť viac

O tejto kolekcii krvi, samozrejme, nemôžeme hovoriť bez toho, aby sme spomenuli prvky žiara v tme. Emitoval ghoulish zelený odtieň, toto sú jediné vrahové kopy, ktoré by ste mali rockovať tento Halloween.

21. októbra je deň, keď si chcete pamätať, ak chcete vo svojej rotácii Nike Halloween Pack 2021, takže ho nezabudnite udržiavať uzamknuté na jedinom predajcovi, aby ste získali najlepšiu šancu na policajti! Dajte nám vedieť, ktorý pár sa cítite najviac, av súvisiacich správach, Sacai X Nike Vaporwaffle „Off Noir“ a „Sail“ konečne majú dátumy vydania!

Int’l Diship

Pozrieť viac

Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post