Yeezy pena rnnr „Mineral Blue“ sa odhalí

, zatiaľ čo pena rnnr nemusí byť pre slabé srdce, stále sa mu podarí ponúknuť v skutočnosti v priebehu niekoľkých sekúnd. Dodržiavame vydanie „MXT Moon Gray“ a „piesku“, teraz sa naša prvá pozeráme na Yeezy penovú „Mineral Blue“ – rovnako ako veríme, že by to mohol byť absolútny víťaz !

„Minerálna modrá“ je nastavená na štvrtú farbu, ktorá zasiahla notoricky známej siluety Kanye West. Tvar, ktorý je veľmi udržateľný v rovnakom čase. Perforácie robia svoju metódu v celej topánke pre ultra priedušné prispôsobenie, vďaka čomu sú tieto snímky adidas ideálne pre prskanie letných mesiacov dopredu.

Obrázok cez Yeezy Mafia

Obrázok cez Yeezy Mafia
Dole dole objavíte dosť robustnú medzipodoštúň Eva, zatiaľ čo ovály okolo odporúčania na päte Ostatné dizajny Yeezy, ako napríklad 500, ako aj 700.

Očakáva sa, že sa niekedy zníži v máji 2021, penový bežec Adidas Yeezy Foam „Mineral Blue“ by sa nemal nechať ujsť, takže sa uistite, že ste ho držali uzamknutého u jediného poskytovateľa pre svoju najlepšiu možnosť policajta! Pochopme, čo veríte v tejto farbe, ako aj v súvisiacich správach, je Yeezy 450 „Dark Slate“ vážne tajne!

Obrázok cez Yeezy Mafia

Obrázok cez Yeezy Mafia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post