Lepší pohľad na Nike SB Dunk High “Doraemon”

Nike SB Dunk High “Doraemon” klesá hneď za rohom, rovnako ako sa ešte viac pozeráme. Určite, že sa akýkoľvek typ tenisky cítia nostalgicky, ovplyvňuje ho Doraemon – jednou z najznámejších sérií manga, aký bol kedy vyrobený. Či už ste mali radi čítanie alebo sledovanie tejto franšízy späť v deň, niet pochýb o tom, že táto topánka bude medzi fanúšikmi SB významná.

Pri príchode do červenej, bielej, ako aj v kombinácii modrej farby, rovnako ako mačka na cestu komiksu, sa „Doraemon“ ponúka ultra prémiová budova, ktorá kombinuje kožu, ako aj semišu. Silná červená Nike Swoosh strieľa cez bočné aj stredné bočné panely, aby reprezentovala golier titulnej postavy, ako aj to je doplnené žltou značkou jazyka, ktorá je kývnutím na jeho zvonček.

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike
Aj keď to na týchto oficiálnych obrázkoch neuvidíte, tento namočený má tiež vrecko na suchý zips, ktoré je skryté za jazykom. Ovplyvnené bruškovým vreckom Doraemon, v ktorom je schopná uspokojiť všetky želania, je to topánka, ktorá má celkom veľa.

Dátum vydania sa ešte musí overiť pre Nike SB Dunk High „Doraemon“, môžeme to však očakávať dosť skoro. Pochopte, či ich pridáte do svojej osobnej zbierky, ako aj v súvisiacich správach, „Varsity Cure“ Nike Dunk High „Varsity Cure“ od roku 1985 robí návrat!

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post