Ďalšia zbierka strachu z Boha X Nike bude odhalená veľmi skoro

bez tieňa pochybností, zbierka Swoosh Jerryho Lorenza je jedným z najhorúcejších vydaní nedávnej pamäti. Po legendárnom strachu z Nike Air Strach z Boha 1 a strachu z Boha x Nike Air Skylon II (ktorý je mimochodom stále k dispozícii), dizajnér sa teraz dostal do sociálnych médií, aby dráždil svoj ďalší strach z Boha x Nike Collaboration, a my „Riadte za medializované!

Fotografia označená ako „4.2.19“, ukazuje obrovskú krajinu s prevodovkami, veternou farmou a zvlnenými kopcami, zatiaľ čo „vzduchový strach z Boha“; Logo je prekryté na vrchole ručne písaného písma. Pokiaľ ide o to, čo pravdepodobne uvidíme, mocenské duo s najväčšou pravdepodobnosťou odhalí letecký strach z Boha 180 a strach z leteckého strachu z Boha Moccasina, ktorý sme na konci minulého roka dostali tajný pohľad.

Hovorí sa, že dorazia do dvoch rôznych farbív, obidve tenisky budú dokončené dvojitým zabalením zoomovej leteckej jednotky, aby sa dizajn zvýšil, zatiaľ čo čierne swooshes, hmlové vložky a vložky a vylúčené zápisy na výške zaokrúhľujú vzhľad.

V tomto okamihu, takmer nič iné nie je známe o zbierke strachu z Boha x Nike Jarné leto 2019, takže ju nezabudnite udržiavať uzamknuté v jedinom dodávateľovi, kde nájdete ďalšie správy, ako sa vyvíja! Ste nadšení z tohto oznámenia? Dajte nám vedieť a nezabudnite sa pozrieť na celý rad tenisiek Nike!

Obrázky prostredníctvom DirtyMoney823

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post