Pripomienka na vydanie: Nenechajte si ujsť Air Jordan 1 Mid „Zakázané“!

Ak ste nemali šťastie pre policajného dôstojníka OG AJ1, potom Nike uľahčuje v tejto sezóne v tejto sezóne Air Jordan 1 Mid „zakázaný“. Jasne ovplyvnený pôvodným párom bol NBA slávne zakázaný už v 80. rokoch počas predsezónnej NBA v rokoch 1984-85, toto je najbližšie, aké sa kedy môžete dostať k páru, takže si nenechajte ujsť, keď to predstavuje, keď to predstavuje Zajtra 25. novembra o 8:00!

Int’l Diship

Pozrieť viac

Pýši sa tou svetovo uznávanou čiernou a červenou kombináciou, že MJ dostal pokutu neuveriteľných 5 000 dolárov za zakaždým, keď ich použil na porušenie prísnej jednotnej politiky ligy Bočné, ako aj stredné bočné panely, ako aj kultový okrídlený basketbal vyrazený priamo na členok.

Celý biely vzduchový medzipodošvia sa nachádza pod nohami pre pohodlie, ako aj na tlmenie tak, ako aj mimo súdu, ako aj to je potom lemované doplnkovou gumovou podrážkou, ktorá dokončuje legendárnu estetiku Air Jordan 1.

Int’l Diship

Pozrieť viac

Zajtra 25. novembra o 8.00 hod., Nike Air Jordan 1 Mid „zakázané“ by sa nemalo nechať ujsť, takže sa uistite, že ste ho držali uzamknutého u jediného dodávateľa pre vašu najlepšiu možnosť policajta! Pochopte, či sa chystáte na tieto, ako aj v pridružených správach, bol odhalený Air Jordan 1 Vintage High OG „Bordeaux“!

Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post