Auralee X New Balance 550 konečne dostane dátum vydania

už v marci, fanúšikovia New Balance boli radi, keď počuli správy, že renomovaný japonský módny návrhár Ryota Iwai sa zúčastní modelu Boston Footwear Label pre model New Balance 550 pre model. premietanie. A teraz sme konečne dostali oficiálny dátum vydania na vysoko vyhľadávanom Auralee X New Balance 550, takže si prečítajte, či ich chcete pridať do svojej zbierky!

Niet pochýb o tom, že model New Balance 550 sa v posledných mesiacoch stal horúcou komoditou v komunite tenisiek, to všetko vďaka zostave spolupráce a všestranných farbách, ako je nadchádzajúci New Balance 550 „White Black“ a Teddy Santis ‘. Veľmi obľúbená zbierka Aimé Leon Dore.

Obrázok cez AuRulee
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez AuRulee
Int’l Diship

Pozrieť viac

Pokiaľ ide o tento variant spolu s AuRulee, nový Balance 550 sa vzdáva odvážneho, retro inšpirovaného blokovania farieb v prospech vintage estetiky, ktorá športuje prevažne biely tón, doplnený béžovými a krémovými odtieňmi, ktoré dodávajú starý vzhľad Basketball-slaš-lifestyle kopne. Tradičné podrobnosti o značke New Balance potom zaokrúhľujú súbor a dokončte pripravovanú ponuku AURUREE Fall/Winter 2021.

Auralee X New Balance 550 sa má vydať v Japonsku 16. júla, potom nasledovalo globálne spustenie 26. dňa. Tieto bezpochyby držia status grálu pre zberateľov nových zostatkov, ktorí tvrdia, že ste ho uistili, že ste ho uchovávali priamo tu u jediného dodávateľa, ak si nechcete nechať ujsť najnovšie vydania novej vyváženia. V súvisiacich správach sú tieto nové Balance 991 jedny z najkrajších tenisiek, aké kedy vlastníte!

Obrázok cez AuRulee
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez AuRulee
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post