LeBron James chce, aby ste kreslili z nepretržitého obrázka X Nike Air Force 1

pomocou Nike
LeBron James sa spojil s Nike, aby pracoval na špeciálnom partnerstve Air Force 1, ktoré je na rozdiel od všetkého iného. Partnerstvo s nepretržitou mediálnou platformou basketbalovej ikony pre športovcov, nepretržitý X Nike Air Force 1 „viac ako“ žiada tenisky, aby nechal ich hlas počuť.

Vďaka ultra čistej bielej koženej zvršku sa „viac ako“ pôsobí ako plátno pre nositeľov, aby zostavili svoje vlastné myšlienky. Okolo ľavej päty, fráza „Som oveľa viac ako“; je načmáraná a motivuje vás, aby ste zostavili akúkoľvek správu, ktorú chcete pod pomocou sprievodných značiek Sharpie.

Obrázok prostredníctvom Nike

Obrázok prostredníctvom Nike
Medzi ďalšie podrobnosti patrí fráza „Som nepretržitá“; Beží po celom vonkajšom mieste, zasiahne modré šnúrky, ako aj nepretržité logo, ktoré je jemne vylúčené na päte ideálnej topánky, čím dokončuje vzhľad.

Aj keď nemusíte prispôsobovať nepretržité X Nike Air Force 1 „viac ako“, ak nechcete, aký by to mal zmysel pri kopírovaní, ak nie?! Ak chcete byť kreatívni, AF1 sa vydá 10. októbra v plných veľkostiach domácností, čo naznačuje, že mladí aj malé deti môžu kopírovať! Chytíte si pár pre seba? Pochopme, čo veríte o koncepcii za topánkou, a nezabudnite dodržiavať @thesolesupplier, ako aj @Thesolerestocks na Twitteri, ako aj na Twitteri, a to vám umožní porozumieť hneď po tom, ako tieto klesnú!

Obrázok prostredníctvom Nike

Obrázok prostredníctvom Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post