Union La X Air Jordan 4 SP “Off Noir” klesá na celom svete koncom tohto mesiaca!

Je šialené, ako funguje teniskový priemysel. Keď Union La X Air Jordan 4 SP „Off Noir“ prvýkrát unikla späť v júli, veľa tenisiek rýchlo oznámilo svoje sklamanie. Rýchly posun vpred o niekoľko mesiacov a my môžeme zaručiť, že väčšina týchto ľudí ich má na vrchole svojich zoznamov „Must Cop“. Ak potrebujete najnovší Jordan ULA vo svojej zbierke, máte šťastie, pretože konečne na celom svete koncom tohto mesiaca upustia na celom svete!

Mnohí považovaní za najlepšiu tenisovú spoluprácu roka, „Off Noir“ vezme klasický Air Jordan 4, ale dáva mu vlastný jedinečný zvrat. „Off Noir“, ktorý obsahuje sieťovú konštrukciu a semišovú konštrukciu, je ponorená do prevažne čiernej palety s odtieňmi „brigády modrých“ siahajúcich smerom k členku a pomlčkou „Light Fusion Red“ prichádzajúca pozdĺž horných očných viečok.

Obrázok cez Nike

Dole dole nájdete mäkkú žltú stredozázku Nike Air, ktorá dáva topánke trochu vintage atmosféru, a samozrejme nemôžete hovoriť o tomto AJ4 bez toho, aby ste spomenuli prevrátený jazyk, ktorý môže byť zaradený pre klasickejší vzhľad.

Union La X Nike Air Jordan 4 SP „Off Noir“, ktorý sa objaví teraz na Nike Snkrs, má vydanie celého sveta 30. septembra. Dajte nám vedieť, či sa budete pokúšať kopírovať, a keď ste tu, môžete sa tiež pozrieť na nohu na Air Jordan 4 SE „Sashiko“!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post