Vezmite veci späť do roku ’91 s týmto Air Max BW “Perzský fialový”

Je to oficiálne, originál veľkého okna je späť a zostáva verný svojim základným koreňom! Po prvom príchode na scénu v roku 1991, Nike Air Max BW „Perzská fialová“ rýchlo získala kultové sledovanie a obdiv v hudobných scénach kvôli svojmu nadčasovému štýlu a kvalite.

Táto najnovšia rehash zostáva verná pôvodnému dizajnu Tinker Hatfield, ktorý bol prijatý a zbožňovaný začiatkom 2000. rokov 20. storočia Gabber a Hardcore Dance scény. O niekoľko rokov neskôr bola topánka tiež rýchlo prijatá London Grime Scene s ňou, ktorá sa objavila na renomovanom albume „Boy in da Corner“ Dizzie Rascal.

Obrázok prostredníctvom jediného poskytovateľa
Int’l Diship

Pozrieť viac

Samotná topánka dorazí s mäkkým zvrškom sieťoviny, ktorá obrysuje tvar nohy jeho nositeľa. V malom kontraste s pôvodným modelom sa okolo goliera topánky objavuje ďalšie čalúnenie, ale neznepokojuje sa, priedušnosť je stále dostatočná v dôsledku oblasti perforovanej špičky.

Z hľadiska pohodlia sa veci nezlepšia ako tento OG. Plus penová stiežka línie interiér topánky s renomovanou leteckou jednotkou medzi podošvami, ktorá ponúka podporu na tlmenie.

Obrázok cez jediný dodávateľ
Int’l Diship

Pozrieť viac

„Perzské fialové“ sa farebne vyskytujú okolo goliera, Swoosh a Air Unit kontrastu o čiernej základni Silhouette s odtieňmi štrajkujúceho bieleho vystupujúce inde. Táto pozoruhodná farba nie je skutočne taká, čo by mu vynechal akýkoľvek samozvaný nadšenec Nike.

Nike Air BW „Perzian Violet“ má zajtra spadnúť, 24. septembra o 8. hodine ráno v aplikácii SNKRS, takže sa uistite, že ste pripravení na svoje upozornenia na túto aplikáciu!

Obrázok cez jediný dodávateľ
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post