Nike Air Max 97 “Black Reflexe” je späť!

Jeden z najhorúcejších AM97S kedy urobil nečakaný návrat! Keď Nike Air Max 97 “Black Reflexe” prvýkrát debutoval v lete minulého roka, vypredal sa v okamihu, rovnako ako nemôžeme povedať, že sme boli prekvapení. Jeden z najuniverzálnejších tenisiek, ktoré si peniaze môžu kúpiť, má na rukáve trik, ktorému musíte uveriť.

Vzhľadom na ultra tajnú „trojnásobnú čiernu“ farebnú schému „University Red“ sa dostávajú na odznak jazyka, ako aj bočné swoosh, čo poskytuje výrazný pop kontrastu. Vďaka štýlu, ktorý je inšpirovaný vodnými vlnkami, je zvršok vyzdobený vo vrstvách kože, ako aj zo sieťoviny, čo kombinuje luxus a priedušnosť spolu, aby vytvorili najvyššiu topánku, ktorú môžete rockovať akékoľvek počasie.

Int’l Diship

Kúpte teraz

Aj keď to môže vyzerať úplne Fuego vo svetle, počkajte, kým sa svetlá odmietajú a uvidíte, že celá topánka je korenená 3M Nike Hits, ktoré sú reflexné. Sú to porazené pre pozoruhodnú estetiku, ktorá určite otočí hlavy, kamkoľvek pôjdete.

K dispozícii teraz z FooAsylum, získajte Nike Air Max 97 “Black Reflexe”, zatiaľ čo vaša veľkosť stále sedí! Musíte však byť rýchly, pretože tieto nebudú tu dlho! Medzitým tiež nechcete nechať ujsť týchto 10 medializovaných doplňovaní!

Int’l Diship

Kúpte teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post