Najprv sa pozrieť na civanlivistické X Nike Air Force 1

V roku 2020, Berlínsky extrémne vlastný civlista šokoval Sneaker World s vydaním civilistického X Nike SB Dunk. Aj keď to vyzeralo celkom jednoduché od začiatku, pri ďalšom kontrole (a s trochou tepla) sme rýchlo objavili, že existovala metóda viac, než spĺňa oko. O dva roky neskôr, rovnako ako sa zdá, že sa zdá, že si vážený obchod skate bude prinášať späť, že presne rovnaký estetický s civiliistickým x Nike Air Force 1 – rovnako ako sme berieme naše mimoriadne veľmi prvý pohľad!

Zatiaľ čo tieto úniky nie sú najjasnejšie, môžete vidieť, že táto letecká sila 1 má zvyčajne čierny zvršok s kontrastom bielym šitím, rovnako ako predtým spomínaný dunk. UCHOVÁVANIE, AKO UVEDENÉ, AKO AKO JE AF1 k dispozícii v kontakte s akoukoľvek typom tepla, či už s fyzickým dotykom alebo svetlom, predtým all-čierny horný horný začne modifikovať do odtieňov modrej, zelenej, oranžovej, červenej, Rovnako ako žltá, zobrazujú všetky farby teploty spektra.

Obrázok cez TEDDYSSOLE
DOPLNENIE INT’L

Pozrieť viac

Obrázok cez TEDDYSSOLE
DOPLNENIE INT’L

Pozrieť viac

Zaokrúhľovanie z dizajnu, Nike Swoosh strieľa cez bočné, rovnako ako mediálne bočné panely, zatiaľ čo logo podpisov civilu je prešitý na jazyk, finalizáciu špeciálnej spolupráce.

Nie sme si istí, či civilizačný X Nike Air Force 1 Low “Termography” je len včasnou vzorkou alebo dokonca custom, avšak pri 2022 je basketbalový silueta 40. narodeniny, uvoľnenie tejto tenise by bolo no-mozgové. Pochopím, že ak uprednostňujete tento alebo na dunk, ako aj v súvisiacich správach, off-white x Nike Air Force 1 “Zelená” bola odhalená!

Obrázok cez TEDDYSSOLE
DOPLNENIE INT’L

Pozrieť viac

Obrázok cez TEDDYSSOLE
DOPLNENIE INT’L

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post