G-Dragon dráždi vylepšený a Peaceminusone X Nike Air Force 1

s uvoľňovaním horúco očakávaného Peaeminusone X Nike Air Force 1 ‘Para-Noise’ Hneď za rohom, G-Dragon práve vzal do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu až do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu len vzal do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu do Instagramu dráždiť ďalšiu farbu a nie je to pre slabé srdce. AF1, ktorý bol odhalený prostredníctvom oficiálneho účtu Instagramu značky Arthouse, bol úplne vylepšený a tu je to, čo vieme!

Táto topánka, ktorá je úplne zakrytá v kryštáloch Swarovski, je vyrobená tak, aby otočila hlavy. Na rozdiel od verzie, ktorá tento víkend klesá, boli Swooshes úplne odstránené, ale kultový motív Daisy je stále videný na koženom jazyku vykonávanom v množstve malých kryštálov. Hrubé čierne šnúrky sa tu tiež objavujú, držané pohromade pomocou veľkého kovového klipu striebornej päty pre estetiku inšpirovanú pre domácich majstrov.

Či už je to zvyk, exkluzívny výlučný „Friends & Family“, alebo všeobecné vydanie, zostáva ešte vidieť, ale jedna vec, ktorá je istá, je to, že tento Peaeminusone X Nike Air Force 1 je na rozdiel od ničoho iného. Uistite sa, že ho budete mať uzamknuté u jediného dodávateľa a my vám dáme vedieť hneď, ako príde viac informácií, a keď ste tu, pozrite sa na 10 predávaných leteckých síl v tejto sezóne 1S!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post