Doplňte svoje záchvaty v štýle s touto Stüssy X BAPE Collaborative Trucker Cap

, zdá sa, že japonský odtlačok streetwear odtlačok BAPE sa chce dostať do roku 2022 na lietanie! Včera v súlade so zavedením kolaboratívnej zbierky BAPE X Squid Game, značka je už späť s ďalším prepojením. BAPE X Stussy spojili sily, keď opäť vytvorili obmedzené trio kolaboratívnych klobúkov truckerov, pripravené na doplnenie našich záchvatov v štýle.

Obidve značky už majú dlhú a búrlivú históriu spolupráce spolu s datovaním do roku 2010, takže to nie je presne nová oblasť pre ani ani pre etiketu.

Toto najnovšie partnerstvo vidí Duo integrované úsilie o spoluprácu o vytvorení troch jedinečných kamuflážnych farieb klobúkov truckerov. Samotný klobúk sa objaví so šitám panelovou budovou so zadnou časťou. Stussy’s Signature Logo Logo Logo Logo Logo Logo Loga Logo Logo Loga Logo Logo Logo Logo Logo Loga v prednej časti kusu vynikajúcou módou, zatiaľ čo na zadnej strane sa nachádza náplasť Logo BAPE.

Uvádzajú sa tri rozlíšiteľné farby vrátane hnedej farby zvýraznenou ekologickými camo tónmi, ružovou s bielymi a tonálnymi odtieňmi, ako aj fialovou s tmavšími odtieňmi. Ak hľadáte policajného dôstojníka túto najnovšiu spoluprácu Stussy X BAPE, bude ponúknutá na BAPE Store Places and Bape.com v piatok 21. januára. V ďalších správach francúzsky gigant LVMH získava menšinový podiel v Aimé Leon Dore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post