Spolupráca Skepta X Nike Air Max Tailwind 5 sa škádlí v inej farbe

, obľúbený britský rapper Skepta každého z nich vzal k svojim Instagramovým príbehom, aby dráždil nikdy predtým nevídajúcu verziu svojej nadchádzajúcej spolupráce Nike Air Max Tailwind V. Po odhalení počiatočnej pomarančovej a čiernej farby v januári sa teraz zdá, že spolupráca bude dvojakým balíčkom.

Fanúšikovia Skepta netrpezlivo očakávajú toto ďalšie vydanie, pretože všetci hudobníci predchádzajúci spoločný účinok s Nike boli neuveriteľne dobre prijatí. Prvýkrát pracoval na Air Max 97 už v roku 2017 a odvtedy spustil svoje vlastné verzie Air Max 97/BW, Air Max Deluxe a kurzu SHOX TL.

Obrázok cez Nike
Tentokrát okolo páru ukazuje žiarivý modrý odtieň s čiernou vrstvou exoskeletov, ktorá zdobí zvršky. Hity fialového a kovového striebra končia z farby s klenotom s logom Nike Swoosh, ktorý sa vyskytuje na bočných aj stredných stranách. Branding Skair v limitovanej edícii sa nachádza v jazykoch, opäť ukazuje na spoločnú povahu týchto tenisiek.

Aj keď nemôžeme úplne vidieť jedinú jednotku z únikových obrázkov, vyzerá to, akoby to bola zatemnená jednotka, s rôznymi jednotkami Nike Air Max zakorenené pod nohami, aby sa zabezpečilo optimálne pohodlie. Ak hľadáte ruky na skepta x Nike Air Max Tailwind V, budete musieť ešte trochu sedieť trochu dlhšie, pretože sa neobjavili žiadne oficiálne podrobnosti o vydaní. Medzitým ho uchovajte priamo tu u jediného dodávateľa a nezabudnite si pozrieť najnovšie obrázky AJ1 High OG „Metallic Purple“!

Obrázok prostredníctvom skepta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post