Adidas Originals Superstar má 50 rokov, ako aj tu je presne to, ako očakávame, že oslávi

, je to vianočný zázrak! Aj keď v minulosti došlo k určitým nezhodám, keď bola prepustená superhviezda superhviezd Adidas Originals Silhouette, značka oficiálne nazývala 2020 ako 50. narodeniny obuvi. Obavy z pier všetkých sú však presne to, ako presne budú oslavovať?

Obrázok cez adidas
V rámci ich oznámenia tieto tri pruhy vydali niekoľko náznakov toho, čo sa dá očakávať v priebehu nasledujúcich 50 rokov dedičstva superhviezd. Fanúšikovia môžu očakávať zaujímavé nové iterácie ich preferovaného tenisky, ktoré pravdepodobne obsahujú prémiové materiály, nové detaily a vysokorýchlostné dekorácie, nehovoriac o zaujímavých nových spolupráci. Hovorí sa, že kampane zahŕňajú Run DMC, pretože môžete očakávať, že vaše preferované farby sa vrátia do políc v plnej veľkosti, čoskoro.

Obrázok cez adidas
Vďaka vylepšeniu siluety by Adidas Superstar mohla získať späť svoju polohu ako jeden z najpredávanejších štýlov na svete. Ľahký štýl s značkou podpisu je táto topánka známa vďaka svojmu odolným prstom shellu-rovnako ako môžeme očakávať, že v nasledujúcich rokoch bude vydaných oveľa viac verzií prstov škrupiny. Posledných pár rokov videli kovové prsty na nohách – v zlate, striebre aj bronze – spolu s jeho typickým gumovým zložením, tak čo bude ďalej pre toto vyhlásenie detail?

Zatiaľ nie sú žiadne správy o tom, kedy môžeme očakávať, že nové štýly superhviezdy Adidas Originals Superstar, fanúšikovia môžu v novom roku očakávať úplne novú kampaň s oveľa viac detailmi. Takže ho udržiavajte zamknuté v jedinom poskytovateľovi, aby ste boli prvými, ktorí pochopia, keď bude k dispozícii oveľa viac informácií!

Obrázok cez adidas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post