Je to váš prvý pešo pohľad na magnet Yeezy Boost 700?

Obrázok cez kickwhoshow
V tom, čo sa stalo najviac hovoreným o zostave tenisiek v roku 2019, sa zdá, že spolupráca spoločnosti Adidas spoločnosti Kanye West je nezastaviteľnou silou. Niekoľko štýlov je už na kartách na tento mesiac a ak sú povesti pravdivé, september by mal byť rovnako chaotický! Pre začiatočníkov sa považuje za spustenie Yeezy Boost 700 „Magnet“.

Po týchto počiatočných obrázkoch sa teraz na peších záberoch objavujú online. Aj keď mnohé z nich nie sú ani zďaleka legitímne, malo by dať predstavu o tom, ako by mohli vyzerať.

Obrázok cez kickwhoshow
Pomenované podľa silnej sily príťažlivosti by to mohlo byť vhodný názov vzhľadom na záujmy a špekulácie až doteraz. Aj keď magnet Yeezy 700 nie je taký populárny ako bežec OG Wave, bezpochyby to bude Colourway Wearout!

Obrázok cez kickwhoshow
Sú to zemité tóny, vďaka ktorým sú tieto Yeezy 700 rokov také príťažlivé. Rovnako ako OG, kombinácia prémiových kože a semišových prvkov. Jediné hlavné kontrastné vlastnosti k tejto robustnej medzipodošve. Rovnako ako prvý bežec vlny, aj žiarivé oranžové prekrytie rýchlo upútajú pozornosť.

Obrázok cez kickwhoshow
Magnet Yeezy 700 sa považuje za spustenie medzi globálnymi obchodníkmi už v septembri. Nezabudnite si stiahnuť výhradnú aplikáciu dodávateľa, aby ste udržali aktuálne informácie s týmto medializovaným vydaním a mnohými ďalšími prichádzajúcimi v najbližších mesiacoch!

Obrázok cez kickwhoshow

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post