Off-white ovplyvnený Converse Chuck Taylor “Translunt” Pack je teraz len £ 45!

Off-white X Converse Chuck Taylor bol jedným z najobľúbenejších vydaní z roku 2018. Uvoľnenie ako súčasť Virgil Abloh Covented “desať” kolekcie, ponúkol v okamihu. Ak ste nemali možnosť policajta späť v deň, rovnako ako nie je elegantný platiť až £ 700 za pár, potom máme chrbát, pretože Converse Chuck Taylor “Transutent” balenie je Ďalšia najlepšia vec – ako aj je to len £ 45!

Príchod do “zelenej”, ako aj “modré” chute, horná časť každého con je vyrobená zo syntetického materiálu, ktorý je trochu vidieť, takže si môžete ohnúť svoju ponožku s ľahkosťou. American Brand’s Signature Star Logo Patch Graces Mediálne, pri nahrávaní drží šnurovací systém, ako aj pult päty v mieste pre dekonštruovaný atmosférou vibrácie.

Gumové uzáver zasiahne špičkovú box pre to tradičné všetky hviezdne estetiku, rovnako ako okolo všetkého preč, vulkanizovaná guma tvorí medzipodrážka, poskytuje tenisheheads s dokonalou rovnováhou medzi komfortom, trvanlivosťou, rovnako ako trakciou, čo ich robí dokonalým -Rest Sneaker.

K dispozícii teraz z nohy Locker UK, chytiť Converse Chuck Taylor “Transturent” Pack pre £ 45 za veľmi obmedzený čas! Rozumieme, že ak budete pridať tieto do každodennej rotácie, rovnako ako keď ste tu, skontrolujte týchto 20 šľahačov, ktoré sú teraz menej ako 60 libier!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post