Undercover X Nike React Presto je Jun Takahashi’s Next Swoosh Collab

Jun Takahashi je určite žiadny cudzinec, keď príde na Nike Spolupráca, ale jeho ďalší by mohol byť jeho najlepší ešte jeden. Po prevzatí svijak minulého roka to vyzerá ako undercover x Nike reagovať Presto by mohlo byť na kartách, a tu je všetko, čo vieme tak ďaleko!

Nastavte na vytvorenie sieťového mesh a konštrukcie neoprénu s prémiovými prvkami v celej, reagovať Presto bude k dispozícii v troch odlišných koločinách, vrátane “mahagón”, “biely” a samozrejme “čierna”.

Co-značkovaný detailovanie bude mať v celom hornej časti a dole nižšie, nájdete extra hrubá reagovať penová pieseň pre pohodlie, ktoré boli doslova prevzaté do nových výšok.

V tomto okamihu včas, skoro nič iné nie je známe o undercover x Nike reagovať presto. S tým povedal, vieme, že by sme boli cení na $ 180, ktorý prevádza na približne 140 GBP, a budú biť police 28. januára – to je už viac ako dva týždne odteraz. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tejto Collab, a uistite sa, že zostanete naladení pre viac informácií, ako sa vyvíja!

Obrázok prostredníctvom funkcie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post