Skončili by ste Yeezy Boost 700 VX?

Na konci minulého roka Kanye West vystúpila v dvojici záhadných robustných tenisiek, nazývaná Yeezy Boost 700 VX. Tieto tenisky sú na rozdiel od všetkého, čo sme predtým videli. Zatiaľ čo ešte neboli poskytnuté žiadne oficiálne informácie o vydaní, vyvoláva otázku, vyvolali by ste Yeezy Boost 700 VX?!

700 VX, ktorý sa objavuje v neónovej zelenej a „trojnásobnej čiernej farbe“, je oblečený v neopréne cez celé jeho horné. Dole dole je prítomný agresívne vyrezávaný medzipodošva, ktorá pripomína súčasné 700, doplnené podpisovými oválmi okolo päty. V tejto jednotke sa pri každom kroku uvádza celovečerná posteľ pre ohromujúce pohodlie.

Prvá vec, ktorú si všimnete o tejto siluete, je samozrejme obrovský „700“; To zdobí bočné a stredné bočné panely. Kanye je za normálnych okolností dosť konzervatívny, pokiaľ ide o značku, takže je to podstatný odklon od jeho obvyklej estetiky. V skutočnosti je to najbližšia vec, s ktorou ju môžeme porovnávať, „sply-350“; Text, ktorý zdobil skôr Yeezy Boost 350 V2 Colourways.

Na zaokrúhlenie dizajnu je 700 VX prispôsobené hustým šnúrkám a jemným vytiahnutím okolo päty, aby sa zvýšilo pohodlie. K dispozícii je tiež veľa 3M podrobností, ktoré sa hodia do zvršku, takže budete vidieť aj za podmienok slabého osvetlenia.

V tomto okamihu, takmer nič iné nie je známe o Yeezy Boost 700 VX. Topánka, ktorá bola obdarená manažérovi amerického rappera 6ix9ine od samotného Kanye, nezabudnite ju udržať uzamknutú na jedinom dodávateľovi, aby ste získali ďalšie informácie o vydaní, ako sa vyvíja! Dajte nám vedieť, či by ste sa sťahovali a keď ste tu, pozrite sa na celý rad tenisiek adidas!

Obrázky cez Kanyewest & djrelentt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post