V blízkosti originálneho Yeezyho vylepšenia 350 “Turtle Dove” & Suede Show

Yeezy vylepšenia 350 musí byť jedným z najslávnejších tenisiek v histórii. Vyrobený v partnerstve medzi Kanye West a Adidas, debutoval v roku 2015 a pravdepodobne zmenil trh navždy. Vedením toho, že sa teraz priblížime a osobne s pôvodným Yeezy vylepšujeme 350 „korytnačiek Dove“ okrem semišovej vzorky, ktorá nikdy nevidela denné svetlo.

Obrázky s láskavým dovolením Sneaker Insiders @DavidNuern, ako aj @seabass_photos, OG „Turtle Dove“ vyzerá z hľadiska estetiky viac alebo-viac alebo viac, ale úplne invertuje farebnú schému. Namiesto bieleho páru, ktorý sme dostali, bol „TD“ pôvodne maľovaný čiernou farbou s čistým adidasom, ktorý vylepšil medzipodol pod ňou, pričom sa tento rok v lete výrazne podobal „Asriel“, ktorý je usporiadaný na zníženie tohto leta.

Tradičná karta Pull je zošitá okolo päty a zaokrúhľuje všetko, čo je legendárna semišová náplasť, ktorá zdobí stredný bočný panel, jemne vylúčený so značkou Yeezy vo všetkých čiapkach.

Obrázok pomocou Davidnuern a SeaBass_photos

Obrázok pomocou Davidnuern a SeaBass_photos
Keď už hovoríme o semiše, duo Sneakerhead tiež predstavilo semišový variant. Táto verzia vypožičiava z „pirátskeho čierneho“, vypne zvršok Primeknit pre budovu prasiatka, ktorá je maslová hladká na dotyk. Červené šitie vytvára svoju metódu na chrbát a dodáva výrazný pop kontrastu na inak monotónnom odtieni.

Neexistujú žiadne plány na to, aby sa jeden z týchto adidas yeezy zlepšil 350 -tych roky, ale je fascinujúce vidieť, čo by mohlo byť. Pochopte, či by ste ich zvládli, ako aj v pridružených správach, Yeezy vylepšuje 350 V2 „Cinder“ tento víkend dostáva obmedzené doplnenie!

Obrázok pomocou Davidnuern a SeaBass_photos

Obrázok pomocou Davidnuern a SeaBass_photos

Obrázok pomocou Davidnuern a SeaBass_photos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post