Najlepšie letné bundy pre 2022

naposledy aktualizovali 4. januára 2022.

Po mesiacoch chladného a zúfalého počasia sa zdá, že tieto letné mesiace konečne dorazili. Prirodzene sme samozrejme všetci pripravení a zameraní na to, aby sme vyťažili naše preferované odpaliská a šortky, ale nemali by sme zabudnúť na vybavenie letnej bundy.

Ideálne pre tie chladnejšie dni alebo svieže večer, najlepšie letné bundy nielen zvýšia vaše prispôsobenie sa na ďalšiu úroveň, ale tiež predstavia množstvo možností vrstvenia pripravených na vždy, keď sa počasie zmení.

Tak prečo nevypnúť svoju dôveryhodnú mikinu a získať si ľahkú bundu a uľahčiť vrstvenie vonkajšieho odevu! Či už teda hľadáte džínsovú bundu, ľahkú a prechodnú anorak alebo prírastky inšpirované pracovným oblečením, ako je zatĺk z Twill, zostavili sme zoznam našich obľúbených položiek, o ktorých si myslíme, že by ste mali mať na sebe!

Posudzovali sme svoje výbery podľa ich kvality, fit, dizajnu, pohodlia a ďalších, aby sme vám priniesli najnovšie a najväčšie ponuky letnej bundy! Pozrite sa teda na zoznam nižšie a pozrite sa čo najlepšie toto leto!

Obrázok cez Nike
Int’l Diship

Kúpte teraz

Nike ACG “Cinder Cone” All-Over Print Jacket

Nike vytvára kvalitné športové oblečenie a tovar, pretože celú cestu už v roku 1964. Od tej chvíle vylepšili svoje remeslo, aby nám priniesli niektoré z najlepších športových tovarov a šatníkov, ktoré sú k dispozícii na trhu, pričom táto bunda je ukážkovým príkladom. Táto bunda je súčasťou kolekcie Nike’s ACG (všetky podmienky Gear) a je ideálna pre každý scenár, od vysokých vrcholov po záhradu v krčme.

Pre koho to slúži: akákoľvek ekologická duša! Škrupina je vyrobená zo 100% recyklovaného nylonového vlákna a je odolná voči vode aj vetru, vďaka čomu je rovnako užitočná ako ekologická!

Veci, ktoré milujeme: Táto bunda sa inšpiruje z Havaju, pôdy naplnenej vysoko prchavým sopkám, ktoré vrazili lávu do vzduchu. Táto láva sa zmení na oválny tvar, keď dosiahne zem, a preto je táto bunda nazvaná „Cinder Cone“.

Veci, ktoré nemilujeme: Napriek ľahkému, táto bunda neponúka veľa ventilácie, takže to nebude vhodné pre žiadne horúčavy. To je najlepšie pre tie svieže letné noci alebo sa nosia oveľa viac ako jarná bunda.

Cena: 125 GBP

Dostupné veľkosti: XS-2XL

Farby: „škvárová kužeľ“

Materiály: 100% recyklovaný nylon

Kde kúpiť: Nike

Tu nakupujte náš plný výber Jacketov Nike.

Obrázok cez Sneakersnstuff
Int’l Diship

Kúpte teraz

Bunda North Face IC Coaches

Keď premýšľame o severnej tvári, je prakticky nemožné nemyslieť na vynikajúce vrchné oblečenie a ich ľahké štýly nie sú výnimkou! Táto bunda IC Coaches je ideálna na vytvorenie týchto prepustených prechodných vzhľadov. Stačí to vrhnúť pomocou ľahkého loga a je dobré ísť!

Pre koho to slúži: táto bunda je ideálna pre každého, kto miluje nadčasový štýl pánskeho oblečenia! Bundy trénera sú každý rok naďalej šatníkom, tak prečo nevylepšiť tieto náležitosti s touto bundou!

Veci, ktoré milujeme: Tento ľahký kus je podobný ako z hlavnej sieti (alebo chatrčia), čo naznačuje, že je ľahko prenosná a odnímateľná vždy, keď sa slnko objaví. Rovnako ako to je veľká zadná tlač trendová a pútavá.

Veci, ktoré nemilujeme: Rovnako ako mnohé štýly trénera, aj tento kus má boxy fit, ktorý nemusí byť vhodný pre všetky štýly. Rovnako ako to, tento kus nie je prešívaný, takže bude vhodný iba pre teplejšie obdobie roka.

Cena: 139 GBP

Dostupné veľkosti: S-XL

Farby: „Navy“, „šedá“, „čierna“

Materiály: 100% polyester

Kde kúpiť: tenisky n veci

Tu nakupujte náš plný výber bundy North Face.

Obrázok cez koniec.

Int’l Diship

Kúpte teraz

Koniec x Leviho maľovaná bunda na selvedge trucker

Levi’s Excel, známy väčšinou pre ich džínsoviny, Excel, ktorý vyrába štýly vyrobené tak, aby vydržal, a táto denimová bunda inšpirovaná pracovným oblečením nie je výnimkou! Narodil sa z spoločných mysle konca. Oblečenie a Levi’s This Bunda je ideálna na to, aby sa vaša záhrada zapadla do ďalšej úrovne!

Pre koho to slúži: tento je ideálny pre všetkých fanúšikov klasického vzhľadu. Spoločný štýl pracovného oblečenia a bundy truckerov sa príliš nezmenil, pretože jeho vznik a nevyzerá to, že Levi’s plánuje to čoskoro zmeniť!

Veci, ktoré milujeme: Milujeme detaily s farbami, ktoré sa nachádzajú v tele tejto bundy, v kombinácii s umytými a vyblednutými džínsovkami, tento odev už má skutočne živý pocit.

Veci, ktoré nemilujeme: Všetci sme nosili džínsy v horúcom dni aspoň raz a ľutuli sme, takže tento kus môže byť príliš ťažký a teplý na letnú bundu s vysokou teplom.

Cena: 260 GBP

Dostupné veľkosti: S-XL

Farby: „Čierna farba striekania“

Materiály: 100% bavlna

Kde kúpiť: koniec.

Nakupujte náš plný výber Leviho bund.

Obrázky prostredníctvom pána Portera
Int’l Diship

Kúpte teraz

Strach z Boha Essentials Coaches bunda

Vytvorené ako odnoc do hlavnej línie BožieIUM a lacná kvalita. Táto bunda Coaches je ideálna na to, aby sa do letného šatníka priniesol tie kontrolované a minimalistické vzhľady.

Pre koho to slúži: táto obavy z God Essentials bunda je ideálna pre každého, kto má rád ovládaný a prepustený styling, ako aj neutrálne tóny. Jednoducho spárujte s tričkom a uprednostňovaným nosením nôh a máte zaručené, že máte teplý vzhľad počasia.

Veci, ktoré milujeme: Milujeme jemný dizajn zmiešaný s veľkou zadnou značkou. Toto je zaručené, že spolu získa nejaké štýlové body popri všetkých milovníkov streetwear. Okrem toho je cena veľmi rozumná vzhľadom na kvalitu odevu.

Veci, ktoré nemilujeme: Základné kusy sú známe pre ich nadmerné a boxy, táto bunda nie je výnimkou z tohto pravidla. Odporúčame dimenzovaním nad vašou normálnou veľkosťou. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi veľkosti God Essentials.

Cena: 125 GBP

Dostupné veľkosti: XS-XL

Farby: „Stretch limuzína“ „koza“ „umber“

Materiály: 59% bavlna, 41% nylon

Kde kúpiť: Pán Porter

Nakupujte celú škálu buniek obáv z God Essentials.

Obrázok cez koniec.
Int’l Diship

Kúpte teraz

Carhartt Wip Wesley bunda

Keď hovoríme o kvalitných základoch, je prakticky nemožné nespomenúť Carhartt WIP. Carhartt WIP, ktorý sa navždy inšpiroval koreňmi pracovných odevov, poskytuje niektoré z najlepších v lacných a súčasných letných bundách a oveľa viac. Táto bunda Carhartt Wip Wesley je ideálna na prechodné vrstvenie a tie mierne letné večery.

Pre koho to slúži: táto bunda je ideálna pre každého, kto hľadá niečo robustné a odolné! Kvôli ich dedičstvu pracovného oblečenia Carhartt robí niektoré z najťažších kusov, ktoré sa dajú na sebe a s vekom sa zlepšujú!

Veci, ktoré milujeme: Milujeme ľahký a retro inšpirovaný štýl. Táto bunda je štylizovaná ako zmes medzi klasickým fuškovým kabátom a zakončením s 3 veľkými vreckami a logom podpisu Carhartt, ktorý upozorňuje na prednú časť odevu.

Veci, ktoré nemilujeme: Aj keď sa vyskytuje vnútorné vrecko, odev nie je vybavený žiadnymi vreckami zips na skladovanie esenciálneho tovaru.

Cena: 125 GBP

Dostupné veľkosti: S-XL

Farby: „čierna“

Materiály: 100% bavlna

Kde kúpiť: koniec.

Nakupujte náš výber bundy a kabátov Carhartt WIP a kabáty.

Obrázok cez end.cole Buxton Bomber Bomban

Int’l Diship

Kúpte teraz

Cole Buxton Zips Bomber Bunda

Kvalita odevu Cole Buxton’s odev, ktorá je vyrobená v Anglicku z najlepších bavlnených priadzí, je skutočne niečo, na čo by sa malo kričať! Táto moderná bunda bombardérskych zipsov je ideálna pre tie chladnejšie letné dni a večery a s boxy a moderným povrchom sa pekne hodí do letného šatníka.

Pre koho to slúži: táto ľahká bunda bombardérov je nevyhnutnosťou pre všetkých fanúšikov luxusných štýlov a siluiet atleisúrov. S množstvom tvarov Cole Buxtona založené na kulturistike 60. rokov a športových odevov sa retro vibrácie určite stretávajú s súčasnými detailmi s týmto odevom.

Pre koho to slúži: táto ľahká bunda bombardérov je nevyhnutnosťou pre všetkých fanúšikov luxusných štýlov a siluiet atleisúrov. S množstvom tvarov Cole Buxtona založené na kulturistike 60. rokov a športových odevov sa retro vibrácie určite stretávajú s súčasnými detailmi s týmto odevom.

Veci, ktoré milujeme: Milujeme flexibilitu tejto bombardovacej bundy, je to skvelé pre rýchle vzlietnutie, keď sa toto leto objaví slnko, ale túto zimu bude slúžiť aj ako jemná stredná vrstva. Tento kus vás uvidí po celý rok!

Veci, ktoré nemilujeme: Kratší a orezaný štýl fit nemusia fungovať pre všetky typy štýlov.

Cena: 165 GBP

Dostupné veľkosti: S-XL

Farby: „Umytá čierna“, „čierna“

Materiály: 100% bavlna

Kde kúpiť: koniec.

Nakupujte náš celý výber bundy Cole Buxton.

Starostlivosť a údržba

Letné bundy a iné bundy sú všetky relatívne nízke údržby, ale príde čas, keď je potrebné, aby sa váš odev umýval a staral o ňu. Tu je niekoľko zovšeobecnených a nie je to, aby ste sa uistili, že vaše bundy vyzerajú čo najlepšie.

Ak je to možné, umyte chlad, ak nie je objektívny pre nízku teplotu. Tkaniny, ako je bavlna a vlna, môžu byť náchylné na zmršťovanie, takže sa vyhnite tomu, aby boli všetky náklady na umývanie horúceho!
Prečítajte si pokyny, ak sa uvádza iba suchý čistý a nedotknite sucha – dodržiavajte tieto pravidlá.
Umyte bundy vo vnútri, aby ste sa vyhli poškodeniu grafiky, výtlačkov exteriéru odevu.
Umyte sa podobnými farbami, aby ste zabránili akémukoľvek možnému krvácaniu farieb.
Natiahnite akékoľvek ťažké záhyby a záhyby, keď vaša bunda opustí umývanie, pomôže mu to vrátiť sa do svojej prirodzenej podoby.
Nepoužívajte železo, ak je vaša bunda vyrobená zo syntetického materiálu! Tým sa spáli látka.
Snažte sa nevysušiť na priamom slnečnom svetle, príliš veľa z toho môže rýchlo vyblednúť akúkoľvek farbu a dizajn.

Prečo by ste sa mali spoľahnúť na nás?

Tu u jediného dodávateľa sa chceme ubezpečiť, že vám poskytneme všetky informácie, ktoré by ste mohli potrebovať, aby ste vám pomohli vytvoriť ďalšieho veľkého policajta. Či už je to jeho tréneri alebo oblečenie, sme tu, aby sme pomohli.

Pri pohľade na najlepšie letoBundy, ktoré sme chceli vybrať celý rad možností, takže bez ohľadu na to, čo potrebujete, sme vás dostali. Pri výbere týchto bund dostávame spätnú väzbu od všetkých našich zamestnancov na ich preferovaných kúskoch, čo ich robí skvelými a čo by mohlo byť lepšie. Nezabudnite získať spätnú väzbu na výber základných kritérií, aby sme vám mohli odporučiť to najlepšie z najlepších.

Pohodlie: Jednou z prvých vecí, ktoré hľadáme, je pohodlie. Položka môže byť ideálna každým iným spôsobom, ale ak nie je pohodlná, potom je pravdepodobné, že ju nebudeme nosiť a ani vy.
Fit: Samozrejme, že fit sa môže líšiť od človeka. Či už to chcete vrecká alebo oveľa vhodnejší pocit, pokryli sme všetky základne.
Kvalita: nad všetkým ostatným sa chceme ubezpečiť, že dostávate vysoko kvalitný odev. Zabezpečujeme, aby sa všetky naše výbery držia pred každodenným opotrebením, častými umývaním a cítia sa skvele.

Ďalšie čítanie

Najlepšie značky streetwear
Najlepšie mužské bežky
Najlepšie mužské mikiny
Najlepšie tričká

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post