Yeezy QNTM “Teal Blue” klesá tento víkend!

Toto je ono. Po troch mesiacoch čakania a dosť drastickej zmene mena sa tento víkend konečne vydáva Yeezy QNTM „Teal Blue“. Iba druhá teniska Kanye West, ktorá nosí tento prezývku po modeli Yeezy 700 “Teal Blue”, ktorá sa začala tento mesiac minulý rok, budete môcť supovať 10. októbra prostredníctvom spoločnosti Adidas UK!

„Teal Blue“, ktorá s výraznou podobnosťou, „šedozelenej modrej“ debutovala začiatkom tohto roka, úplne odvádza priehľadnú plastovú prekrytie, namiesto toho, aby si osvojila exponovanú úpletovú estetiku, ktorá určite otočí hlavy. Zebra prúžky prechádzajú bočnými a strednými bočnými panelmi, zatiaľ čo v hornej polovici hornej polovice hornej polovice hornej polovice hornej polovice zvrhnutia zdriemnite vzhľad, ktorý určite otočí hlavy.

Obrázok pomocou adidas

Obrázok pomocou adidas
Šedý semišový prstý toebox sa vracia späť na skoršie vzory Yeezy 700, zatiaľ čo päta naplnená 3M naznačuje, že sa môžete ohnúť aj v podmienkach nízkych osvetlení. Aby to všetko zaokrúhlilo, Adidas vylepšil technológiu, ktorý bol vložený do medzipodošvy kvôli pohodliu a odpruženiu, ktorá nepozná hranice. To všetko je umiestnené v jednotke Smoky Grey, ktorá dokončuje futuristický dizajn.

Stačí si na sekundu skutočne oceniť Adidas Yeezy QNTM “Teal Blue”, pretože je to zaručená potreba kopírovať pre akúkoľvek zbierku. Začínajte tento víkend 10. októbra v spoločnosti Adidas UK, nezabudnite ho uchovávať na jedinom predajcovi, aby ste získali najlepšiu šancu na policajti! Dajte nám vedieť, či sa chystáte na tieto a v súvisiacich správach bola odhalená zostava Yeezy vylepšená 350 V2 jar 2021!

Obrázok pomocou adidas

Obrázok pomocou adidas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post