Nový Balance 57/40 „Rafined Future“ dostáva dekonštruovanú estetiku

New Balance poskytla v posledných mesiacoch vynikajúci prúd obuvov – jedným z najvyhľadávanejších kvapiek bolo nové Balance 2002R „Rlepina Future“ (často skreslované ako „ochranný balíček“), ktorý obsahoval trojicu farieb, ktoré vlastnili kúsky vystrihnutých fuzzy semišových dosiek, ktoré sa navzájom položili od päty po päty. Takže pre tých, ktorí zmeškali toto vydanie, Boston Footwear Powerhouse teraz poskytol nový Balance 57/40 „Rafined Future“ White, ktorý držal presne tú istú estetiku.

Nový Balance 57/40 je modernizovaná verzia tradičnej siluety NB574, ktorá debutovala v roku 1988, ako aj dodnes, sú klasiky retro bežiace stále také významné ako kedykoľvek predtým. Horná horná časť 57/40 nie je tak ďaleko od nastavenia OG Silhouette, avšak skôr je to robustný medzipodoškový systém pod tým, že je obrovským rozdielom.

Obrázok cez dom tepla
Int’l Diship

Pozrieť viac

A v tomto vydaní základná základňa zachováva pôvodný tvar, avšak zahŕňa dekonštruované panely v takmer bielom odtieni podobnom „morskej soli“ New Balance 2002R. Zaokrúhlenie páru sú konvenčné detaily značky New Balance, ako aj veľká medzipodošva pod chodidlami zafarbená žltými ishovými tónmi, ktoré poskytujú vintage vzhľad.

Ak si nechcete nechať ujsť najnovšie vydania novej rovnováhy, najmä na novej Balance 5740 „rafinovanej budúcnosti“ morskej soli, potom ju uchovajte v najlepšom prípade v jedinom poskytovateľovi, ktorý je kedykoľvek! V pridružených správach sa Pack Levi X New Balance 990V3 zameriava na znaky podpisu každej značky.

Obrázok cez dom tepla
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez dom tepla
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post