Dostaňte sa bližšie k Air Jordan 4 “University Blue”

, keď Air Jordan 4 “University Blue” prvýkrát unikla celú cestu späť v júni, hneď sme vedeli, že to bude nevyhnutnosťou policajt. Oficiálne odhalené ako súčasť značky Jordan Jar 2021 Retro Collection, toto dieťa Blue Charm je skutočne úchvatné a teraz sa ešte viac pozrieme!

Pri pohľade na legendárnu siluetu Air Jordan 4 je horná časť „univerzitnej modrej“ vykonaná úplne svetlo modrým semišom, ktorý je rovnako čistý, ako sa dostane. „Tech Grey“ gumové prvky sa dostávajú po celej topánke s prízvukmi „čierne“ striekajúcej farby a tiež nájdete klasické obklady AJ4, ktoré zdobí bočné a stredné strany.

Obrázok cez repgod888

Obrázok cez repgod888
Posunutím svojho zamerania nižšie nájdete medzeru Nike Air, ktorá je rovnako pohodlná ako kedykoľvek predtým. Zatemnený Jumpman zdobí odznak na päte okolo chrbta a nemôžete hovoriť o tejto topánke bez toho, aby ste spomenuli nadrozmerné označenie jocku, ktorý je prešívaný na jazyk, čo vedie k vzhľadu, ktorý určite otočí hlavy, kamkoľvek pôjdete.

6. marca je dátum, kedy si treba pamätať, ak chcete vo svojej zbierke Nike Air Jordan 4 SE „University Blue“. Padnúť popri veľkosti základnej školy, dajte nám vedieť, či ich na jar budete zvládnuť, a keď ste tu, môžete sa tiež dobre pozrieť na Air Jordan 4 „Taupe Haze“!

Obrázok cez repgod888

Obrázok cez repgod888

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post