Nike vám umožňuje stvoriť svoje vlastné letectvo 1 s recyklovanými materiálmi

, čo presne tak, ako sa dostať do rúk na mieru vyrobené vzdušné sily 1 vytvorené úplne s recyklovanými materiálmi?! To je teraz možné vďaka tomuto najnovšiemu vydaniu v Nike UK! Pre obmedzené alebo až do vyčerpania zásob môžete vyrobiť svoj extrémne udržateľný tenisiek. Možnosti nie sú ničím vynikajúcim – pokračujte v posúvaní, aby ste objavili viac!

Int’l Diship

Prispôsobte si teraz

Začnite svoje majstrovské dielo výberom z výberu materiálov vrátane recyklovanej tkanej sieťoviny alebo útulnej fleecovej látky. Je to ešte oveľa zaujímavejšie na tejto Nike, pretože sú k dispozícii až 4 ručne nakreslené grafické výtlačky, z ktorých každá bola odobratá priamo z Nike’s Archiv. Presne to, ako upravujete tento AF1, je úplne na vás; Vyberiete si psychedelické farby alebo si ich budete udržiavať nízko, ako aj maľovať swoosh v tej očarujúcej látke?

Int’l Diship

Prispôsobte si teraz

V nepretržitom kroku spoločnosti Nike k oveľa udržateľnejšej obuvi je tento pár jednou z množstiev na spustenie tohto roku, ktorý úplne využíva recyklované materiály. To dokonca zahŕňa aj medzipodošvu aj podrážku okrem dubra. Je to tak, všetko je vyrobené s ohľadom na udržateľnosť!

Tento Nike Air Force 1 by ste pravdepodobne vypredali v najbližších dňoch! Vložte svoj štýl teraz alebo sa tu pozrite na oveľa väčšiu inšpiráciu!

Int’l Diship

Prispôsobte si teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post