Air Jordan 11 Adapt “UNC” berie tradičný do budúcnosti

s opätovným vydaním kultového „Cool Gray“ hneď za rohom, zdá sa, že Jordan Brand má ešte jednu AJ11 na rukáve ako rukáv ako rukáv. Dostávame sa prvý pohľad na Air Jordan 11 Adapt “UNC”. Druhá farba, ktorá miluje siluetu, ktorá sa stala samostatne, ak sa chcete vrátiť do budúcnosti, potom je to najlepšia metóda, ako to urobiť!

Tento Air Jordan 11, ktorý prichádza do legendárneho „univerzitného modrého“ Colourway alebo „UNC“, vzdáva hold alma mater Michaela Jordanovej, University of North Carolina. Tradičný tradičný hatfield, ktorý sa namaľuje v podpise podpisu bieleho, ako aj z modrých farieb inštitúcie, má tvrdý zvršok Ripstop, zatiaľ čo blatníky sú oblečení v pružnom semiše.

Obrázok prostredníctvom Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok prostredníctvom Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Po stopách iných majstrovských diel Nike, ako je napríklad Adapt Huarache, ako aj Adapt BB 2.0, je „UNC“ motor, ktorý sa vyvinula v ľadovej modrej vzduchovej strele. Dve tlačidlá vám umožňujú ľahkú výmenu topánky, ale tiež funguje aj s vašim smartfónom, ako aj s inteligentnými hodinami. Ak nie ste fanúšikom káblov, obsahujú bezdrôtovú základňu, kde ste práve nastavili svoje topánky na vrch, ako sa okamžite odšťavujú.

Dátum vydania ešte musí oficiálne overiť Jumpman, sme však presvedčení, že Nike Air Jordan 11 Adapt „University Blue“ predstaví buď v decembri alebo januári. Pochopte, či sa chystáte na tieto, ako aj v súvisiacich správach, Air Jordan 3 Vintage „Fire Red“ sa má vrátiť v roku 2022!

Obrázok prostredníctvom Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok prostredníctvom Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post