Yeezy zvýšenie 350 V2 Static predstavuje tento týždeň prostredníctvom spoločnosti Adidas UK

Nepamätám si na Vianoce, tento týždeň sa deje niečo ešte zaujímavejšie; Yeezy Zvýšenie 350 V2 Static predstavuje vo Veľkej Británii a európskych obchodoch! Rovnako ako predpoklad, čo, nejde o posledné vydanie Yeezy v roku 2019 – o tom ešte viac o tom neskôr!

Uviesť, že Yeezy 350 „statický“ je medializovaný, by bolo podhodnotením. Je to sotva neočakávané za predpokladu, že je to na rozdiel od akéhokoľvek typu iných štýlov. Zostavenie aj tvar zostáva presne rovnaké – celkom s horným zvrškom a zvýšením medzipodošvy – niektoré zreteľné detaily však tento pár nastavujú do vlastnej ligy.

Zoberme si napríklad odstránenie pruhu, ktorý odhaľuje ponožky nositeľov alebo chladné vzorované Primeknit. Biela a čierna zmes Oreo je dobre pochválená sadou zodpovedajúcich šnúr.

Našťastie, Yeezy „static“ nie je údajne obmedzený. Verí sa, že veľkorysá veľkosť behu predstavuje prostredníctvom spoločnosti Adidas UK! To znamená, že Ultra-Rare Yeezy 350 „reflexný statický“ sa objaví výlučne pri dodávke Yeezy. Nenechajte sa skutočne dúfať, že však bolo vyrobených iba 5 000 párov!

Pre vás najlepšia možnosť zvládnuť Yeezy zvýšenie 350 v2 „static“, udržiavajte ho uzamknutá na @thesolesupplier. Tieto prechádzajú online prostredníctvom Adidas UK o 7:00 vo štvrtok 27. decembra. O niekoľko dní neskôr, ešte jeden Yeezy ide online v type 700 static !!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post