Ako získať Tom Sachs X Nikecraft Mars Lawn 2.5 Čoskoro

No, je to oficiálne. Dodržiavanie série únikov, ako aj teasers, Tom Sachs X Nikecraft Mars Lawn 2.5 bol overený samotnou značkou Beavertona. Vyrobené v partnerstve s NYC-založené súčasným umelcom, je to jeho štvrtá silueta s swoosh, ako aj tu je presne to, ako môžete dostať pár čoskoro.

Ako jeho názov znamená, Mars Lawn 2.5 je založený na extrémne vyhľadávaných Mars Lawn 2.0 s niekoľkými vylepšeniami tu, ako aj tam. Zachovanie pôvodného hnedého, ako aj červeného farebného plánu, ktorý nám všetkým pochopí, rovnako ako láska, zdá sa, že materiály boli úplne prepracované pre tvrdší tvar, ako aj povrch. V skutočnosti budete dokonca objavovať pogumované TOPECAPS vpredu ako pár tradičných pracovných topánok.

Ako súčasť spustenia, SACH, ako aj Nike budú poskytovať tenisheheads možnosť nosiť test topánky. Ak ste vybrali, budete musieť zaznamenať svoje skúsenosti, ako aj vypracovať všetky vaše komentáre od začiatku dokončiť. Páry potom budú vrátené, študované, opravené, ako aj potom vyhodnotené, podobne ako ultra boost DNA slučkové úsilie, ktoré Adidas zaviedol v tomto roku.

“S touto špecifickou výzvou sme zapájame ľudí, aby skutočne verili o tejto topánke, rovnako ako priniesť rôzne perspektívy, a to aj kultúrne, ako aj na životné prostredie. Je to šanca pozvať väčšie publikum, aby si skutočne vychutnávali našu preferovanú časť procesu – objavovanie o veciach, ako aj robiť veci. ”

Ak sa chcete zúčastniť na programe Tom Sachs X Nikecraft Mars Mars Mars Wagn 2.5, budete požiadaný, aby ste predložili jednu minútu video cez Instagram. Všetky podrobnosti možno objaviť vo vyššie uvedenom videu. Dovoľte nám pochopiť, čo si myslíte o tejto nadchádzajúcej spolupráci, ako aj v súvisiacich správach, Ambush X Nike Dunk High “Lethal Pink” nakoniec má dátum vydania!

Obrázok cez Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post