10 a veľa populárnych tenisiek z roku 2020, ako ste vybrali

Je to takmer čas dať 2020 do zadného pohľadu – to nemôže prísť dosť rýchlo, vpravo?! Napriek tomu, že je to jeden z najpamätnejších rokov nejaký čas, to sa tiež deje tak, že je to najzaujímavejšie! LOCKDOWN dal zastávku na množstvo života života, ale stále sme boli niečo, čo by nás všetci bavili. To je pravda, globálna pandémia nebola s našimi závislosťou s teniskom neporiadku!

V tomto roku sme videli niektoré z najhorúcejších únikov na záznam; Všetko od zmrzliny inšpirované dunks do spolupráce tak očarujúce oveľa viac ako 5 miliónov ľudí sa pokúsil COP! Pri pohľade na niektoré z tejto veľkosti, tu vyučujeme 10 najobľúbenejších vydaní. Niektoré z týchto môžu alebo nemusí vás prekvapiť, ale tieto tenisky boli najviac hľadané v roku 2020!

Obraz pomocou yankee kopov
10. Jordánsko 1 MID “Chicago 2020”

Vytáčanie je ideálne späť na prvú farbu, tento Jordánsko 1 MID bol vždy najlepší predajca. Tieto dorazili v júli v čase, keď AJ1 Mid oživenie bolo v plnom prúde. O niekoľko mesiacov neskôr a nové štýly stále spúšťajú. Otázkou je, bude humbuk pokračovať v tejto siluete do roku 2021?

Kúpiť Jordánsko 1 Mid “Chicago 2020” na Stockx teraz!

Obraz pomocou yankee kopov
9. Yeezy Zlepšiť 350 V2 “chvostové svetlo”

Príchod výlučne pre Európu a Rusko, tento podhodnotený pár [ukázalo byť] veľmi vyhľadávané farby. Bola to základná téma, jediným pridaním farby s kartou päty vzadu. Iste, nemusí byť masívne príťažlivé, ale je to táto adaptabilita, ktorá robí Yeeyzy 350 “chvostové svetlo” pokračujúci najpredávanejšie cez predajné platformy.

Kúpiť Yeezy Zlepšiť 350 V2 “Tail Light” na Stockx teraz!

Obraz pomocou 43 °
8. Jordánsko 1 High OG “hra Royal”

Vytiahnutie inšpirácie z pôvodného vydania z roku 1985, táto stará škola bola bolestne ťažko, aby sa COP v máji. To, čo povedal, bolo veľa zásob, ktoré by išli okolo, ktoré by opísal, prečo tieto nie sú veliví značné ceny ideálne teraz na predajných lokalitách. Vytvorený v blízkosti identického konštruktu na OG Jordánsko 1, to boli optimálny pár pre nás purists!

Kúpiť Jordánsko 1 High OG “hra Royal” na Stockx teraz!

Obraz pomocou yankee kopov
7. Yeezy Zlepšiť 350 V2 “Cinder”

Najvyšší zoznam 2019 by nepochybne dominoval ako veľa ako päť alebo šesť vydaní Yeezy. Neexistuje žiadna popieranie, že napriek tonu koločí, ktorý spustí tento rok, Yeezy nie je celkom hyped, ako to bolo. To nie je povedať veľa štýlov a všetkých 350s, neboli stále rýchle predať. Len si vezmite “škváru”, ktorá prekvapivo, je najhľadaný Yeezy z roku 2020!

Kúpiť Yeezy Zlepšiť 350 V2 “Cinder” na Stockx teraz!

Obrazom pomocou jediného dodávateľa
6. Jordánsko 1 “Dark Mocha”

Len nedávno spustená, táto kaviareň-inšpirovaná Jordán 1 vytekáte triedu a rafinovanosť. Neexistujú žiadne fantázie gimmacks tu, len čisté línie tejto starej školy siluetu zodpovedajúce rýchlo apelovacou farebnou schémou. Je to len škoda, že boli tak obmedzené!

Kúpiť Jordánsko 1 “Dark Mocha” na Stockx teraz!

Obraz pomocou yankee kopov
5. Ben & Jerry X Nike SB Dunk Low “Chunky Dunky”

Pokiaľ ide o spoluprácu, tento pár je asi taký zvláštny, ako sa dostane. Aj keď ste mohli očakávať, že výklenok nasledujúcimi týmto šokovaným všetkým tým, že sa stal podstatným úspechom. Aj pre tých, ktorí nie sú dostatočne, aby nosili niečo ako nahlas, môžeme všetci oceniť jemnejšie detaily. Je to kvapkajúce swoosh a kravský efekt skryť, čo robí tieto dunks nehorane dobré!

Kúpiť Ben & Jerry X Nike SB Dunk Low “Chunky Dunky” na Stockx teraz!

Obraz pomocou 43 °
4. Jordánsko 1 Mid “Chicago Black Toe”

Nikeho oživenie Jordánska 1 MID bolo v tomto roku nezastaviteľnou silou. Nie menej ako 40 koločí, ktoré sa začali pre ľudí a dievčatá, všetky z nich sa rýchlo na predaj. Ale je tu spoločná téma s najviac hyped roka; Všetci ukážu og colourway. Vzhľadom na médiu pozornosť obklopujúcou chicago bulls netflix dokumentárny film, môžete vidieť, prečo Sneakerheads boli dokonca oveľa viac sklon k COP tejto klasickej tému. Lukcily, ceny nie sú príliš vysoké na predaji.

Kúpiť Jordánsko 1 Mid “Chicago Black Toe” na Stockx teraz!

Obrázok prostredníctvom Nike
3. Dior X Jordánsko 1 High Og Gray

Viac ako 5 miliónov tenisiek vstúpilo do Dior X Jordan 1 tomboly! Je pravda, že veľa ľudí sa pravdepodobne pokúšali kopať len na hotovosť v oblasti zavlažovania oka. To povedal, nie je odvolanie odvolanie s týmto párom. Prináša človeka Lux na klasiku, môže sa to len pamätať ako 2020s veľa výrazného uvoľnenia.

Kúpte si Dior X Jordan 1 High Og Grey on Stockx teraz!

Obrázok prostredníctvom Nike
2. Off-White X Nike Air Jordan 4 “White”

Pravdepodobne najčistejšie vydanie leta, Virgil Abloh krém-premočený Jordán 4 veľmi takmer zbrihal najviac vyhľadávania v roku 2020. V čase, keď módne trendy sa posunuli smerom k oveľa jednoduchšiemu dizajnu – neutrálne tóny a klasické témy – to “S Žiadny prekvapenie Tento pár bol taký fanúšikový fanúšikov. Bolo to tak populárne a tak obmedzené, že veľkosti vás vrátia za 1 000 libier!

Kúpiť off-white x Nike Air Jordánsko 4 “White” na Stockx teraz!

Obraz pomocou 43 °
1. Jordánsko 1 stredná “dymová šedá”

Je ťažké uveriť, ale AJ1 Mid “Smoke Grey” reagoval najvyšší počet zobrazení stránky v roku 2020! Kto by si to myslel, všeobecné vydanie, ktoré si vzal top top spot ako najobľúbenejšie tenisky! Zdá sa, že tony, ktoré ste chceli dostať ruky na tento pár a neexistuje žiadny odhad prečo. Tento pár opísal veľa ako najlepšia alternatíva k Dior X Jordan 1, bol tento pár ľahko dostupný a neprišiel s očami-zavlažujúcou cenovkou. To tiež ide ukázať, ako vplyvné Jordánsko 1 MID bol v roku 2020!

Kúpiť Jordánsko 1 Mid “Smoke Grey” na Stockx teraz!

Otázka, ktorú teraz, musíte sa pýtať, čo môžeme očakávať 2021? Už je to veľa uniknutých štýlov a golabís, ktoré sú čoskoro zasiahnu policami. Ak chcete zostať aktuálne s aktualizáciami, uistite sa, že ste si stiahli aplikáciu Sole Donors!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post