Podrobný pohľad na Nike Dunk Low DP “Ďakujem za starostlivosť”

Humbuk za Nike Dunks naďalej rastie, keď robíme našu metódu ku koncu roka, s obrázkami nadchádzajúceho Nike Dunk Low SP ” Ďakujeme, že ste sa starali “unikajúci prostredníctvom dôveryhodného zdroja tenisiek @zsneakerheadz! Pár predstavuje estetiku mixu a zápasu pre vzhľad hlavy, ako aj pravdepodobne bude vysoký v žiadosti o dátum predstavenia!

Podrobný pohľad na pár priamo tu u jediného dodávateľa, takže sa pozrite na ďalšie informácie týkajúce sa tohto nadchádzajúceho vydania!

Obrázok cez ZsNeakerHeadz
Tí, ktorí vykonali svoju výskumnú štúdiu, pokiaľ ide o štítok Swoosh, už pochopia, že tieto tenisky sú založené na štúdiu Blue Ribbon, plne vybaveného umenia a remeselníckeho štúdia v HQ v Portlande v Portlande v Oregone, ktoré umožňuje pracovníkom experimentovať ako metóda, ako sa odhaliť.

Zvonky páru sú úplne vyzdobené v týchto rôznych materiáloch, aby vzdali hold štúdiu, s kľúčovými detailmi vrátane log Swoosh, ako aj značky v jazyku, ako aj päty, ktoré zostanú nedotknuté. To všetko sedí na vrchole hrubého gumového podrážky, aby sa tieto pohodlné každodenné nositelia stali!

Obrázok cez ZsNeakerHeadz
Nike Dunk Low SP „Ďakujem vám za starostlivosť“, ešte musí získať oficiálny dátum predstavenia, takže ak sa chcete dostať na ruky na tento pár s vysokým horúcim párom, nezabudnite ho udržať vpravo tu na jedinom dodávateľovi Pre všetky najnovšie! Keď ste tu, skontrolujte tieto bláznivé dohody na Nike v rámci osláv Čierneho piatku!

Obrázok cez ZsNeakerHeadz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post