Jordan 1 Low ‘Black Red’ oficiálne sa dopĺňal, a preto musíte kopírovať

zmŕtvychvstanie Air Jordan 1 je úspešný príbeh, ktorý v histórii zostúpi. Vďaka svojej nedávnej obnove kultúre hip-hopu, retro trendov a popularity filmových kopov 2016, Classic Air Jordans majú absolútne chvíľku.

Späť podľa populárneho dopytu je Air Jordan 1 Retro Low späť v Footasulu vo svojej výraznej červenej, bielej a čiernej farbe. Je ťažké, ale ľahko sa rozpoznať, tento kultový rúž je zvýraznený logom Nike’s Swoosh a Jordan’s Signature Jumpman.

História tohto teniska, ktorá je pripravená na súd a mimo neho, je taká, ktorá oslavuje vytrvalosť, postoj a vzdor k autorite. Príbeh o tom, že Nike platí pokutu Michaela Jordana vo výške 5 000 dolárov, kedykoľvek zlomil politiky NBA a nosil svoje tenisky s vlastnou značkou, je lekciou v marketingu a prezývka tých istých tenisiek „zakázané“ je iba pohľad na hravosť Jordánska a Nikeho partnerstva. .

Vo vašej zostave tenisiek je potrebné mať tento hlavný doprovod, ktorý už má fanúšikovia pripravené na unce. Predpovedáme zaručené vypredanie v FootAylum, takže počas trvajúc zásoby nespime. Jo, a nezabudnite sledovať @Thesolerestocks, pretože toto je tento týždeň iba jedna z niekoľkých zaujímavých aktualizácií!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post