Oficiálne obrazy Nike SB Dunk Low „Crater“ pristáli

, ktoré sa nekonajú, akoby ste nevedeli, že v dielach je Nike SB Dunk Low „Crater“. Rad tenisiek, ktorý doslova pripravuje cestu pre oveľa viac ekologicky šetrnejšiu obuv, sa v tejto sezóne dostalo k ultra udržateľnému zaobchádzaniu k zabitiu tenisiek Swoosh, takže tieto oficiálne obrázky by nemali byť príliš prekvapením.

Po zdobení Air Jordan 1 a Blazer Mid, „kráter“ teraz dorazil na ultra medializovaný namočený nízko. Maľovaná v „tmavo šedej“ a „bielej“ farebnej palete, ktorá je najlepšia pre mokré a veterné mesiace dopredu, táto farba zanecháva normálnu koženú konštrukciu za sebou v prospech recyklovaného plátna, polyesteru a gumy.

Obrázok prostredníctvom Nike

Obrázok prostredníctvom Nike
Pohybujúc sa pod pod ním dostanete vzduchovú jednotku so zoomom, ktorý je vyrobený z opätovného použitého TPU, a aby ste to všetko zaokrúhlili, Nike Swoosh je jemne šitá pozdĺž bočných a stredných bočných panelov, čo vedie k tomu, čo sa dá opísať iba ako opísané ako estetika inšpirovaná kutilstvom.

Podľa našich zdrojov bude Nike SB Dunk Low „kráter“ klesnúť 17. októbra na celom svete, hoci to ešte musí byť oficiálne potvrdené. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tejto udržateľnej obuvi, a keď ste tu, môžete sa bližšie pozrieť na Nike SB Dunk Low „Summit White“!

Obrázok prostredníctvom Nike

Obrázok prostredníctvom Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post