Služby neznáme X Brown East Merch je priamo oheň!

Browns East zabil tento tovar!

Ak nie ste neinformovaní o tom, čo je teniska, je to pravdepodobne najväčšia udalosť inštruktora fitness, ktorá sa tento rok znížila v Londýne. Browns East sa spojil so svetovo uznávanými výrobkami na štadión Sneaker Store, aby vyrábal túto extravaganzu CREP. Pri príležitosti tejto významnej príležitosti domorodci Shoreditch upustili od svojich služieb neznámym obchodom s tovarom na štadióne na štadióne X Browns East X.

Pár, ktorý získal pomoc spoluzakladateľa Tobyho, ktorý už vytvára pre Essential Palace Streetwear, a Ashley Williams, vytvorila niekoľko najčistejších grafikov, ktorú si pamätáme.

Grafika je zdobená na odpaliskách, sledovateľoch, sviečkach, zapaľovačoch a ďalších. Tieto kusy by sa nevyzerali z miesta v žiadnom type šatníka nadšenca streetwear.

Teraz k dispozícii, narazte na odkazy na policajného dôstojníka, Services Neznámy X Browns East X Stadium Goods. Pre nás je to len jeden z najlepších koláže, ktoré sa dá predstaviť tento rok, ako aj to pomáha, že ho vytvorilo niekoľko najlepších v Londýne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post