Off-white X Nike Air Force 1 ‘Black’ a ‘Volt’ Get Release Date

Zbierka Off-White X Nike “The Ten” bola pravdepodobne najlepšou spoluprácou pre tenisiek minulý rok, a to nie je ‘ Vyzerá to, že humbuk v dohľadnej dobe umiera. S tonou silých bielych tenisiek X Nike, ktoré padajú odteraz do konca roku 2018, vyzerá to, že Duo Power Duo pridá do svojej zostavy oveľa viac dvoch s duom nových belošských farbív Nike Air Force 1 Colourways.

Prvá farba, výstižne dabovaná „čierna“, je vybavený tajným jesenným odtieňom, s nápadným bielym swooshom prítomným pozdĺž bočných panelov a odvážnou oranžovou náplasťou, ktorá dodáva topánku krásne kontrastovanou estetikou. , je jedným z najživejších šedaných tenisiek, aké kedy bolo možné vydať. Pomenovaný „Volt“ tento tieň očami má tiež podobný vzhľad a prepne biely swoosh čiernym. Obidve tenisky sú vybavené textom „vzduchu“ pozdĺž medzipodošvy, ako aj Dekonštrukcia podpisu Virgil Abloh.

Ak plánujete skopírovať úplne novú sivobielu farbu X Nike Air Force 1 „Black“ a „Volt“, majú sa vydať 19. decembra na vybraných obchodoch. Nezabudnite ho uchovávať na výhradnom dodávateľovi pre oficiálne informácie a dajte nám vedieť, či sa v sekcii komentárov zrazíte v nižšie uvedenej sekcii komentárov! Keď ste tu, pozrite sa na náš úplný zoznam Raffles pre šedobiele X Nike Zoom Fly ‘Black’ a „Pink“!

Obrázky pomocou Yankeekicks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post