Yeezy Boost 350 V2 „Carbon“ sa konečne vydáva tento týždeň!

Po viac ako siedmich mesiacoch čakania Yeezy Boost 350 V2 „Carbon“ konečne tento týždeň klesá. Mnohé tenisky, ktoré mnohí tenisky považujú za najočakávanejšie Yeezy v roku, prešla niekoľkými kozmetickými zmenami, pretože prvýkrát unikla aj hlavnou zmenou mena. Ak v tejto sezóne potrebujete absolútne pár rotácie, potom nastavte svoje alarmy a označte si kalendáre, keď klesajú o 7. októbri 2. októbra v Adidas UK!

Obrázok cez adidas
„Carbon“, ktorý má výraznú podobnosť s minuloročným „Yecheil“, prepína červené a žlté tóny v prospech šedých a modrých odtieňov, ktoré sú položené na vrchol úplne čierneho zvršku Primeknit. Cez bočný bočný panel prechádza zavraždený sieťový pruh, zatiaľ čo tu obsahuje aj úplne nový šnurovací systém spoločnosti Kanye West. Ak nie ste fanúšikom, ponúkajú tenisky s všestrannejšími fitmi, potom Adidas láskavo pridal do krabice aj konvenčnejší pár.

Pohybujúc sa nadol dole nájdete čistý krémový boost medzipodošva pre pohodlie a tlmenie, ktorá je skutočne neporovnateľná. Toto je potom domy s klasickou kartónovou skrinkou 350 V2, ktorá je taká ikonická, ako sa dá.

Obrázok cez adidas
Adidas Yeezy Boost 350 V2 „Carbon“, ktorý klesne v plnej veľkosti rodiny, sa má spustiť 2. októbra o 7. októbri v Adidas UK! Dajte nám vedieť, či ich pridáte do svojej zbierky, a ak chcete pár zadarmo, dáme vám šancu vyhrať pár práve teraz!

Obrázok cez adidas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post