Dve úplne nové farby modelu Nike ISPA Flow 2020 sú nastavené tak, aby sa čoskoro predstavili

na koni na Wave Techwear Wave, Nike práve odhalila dve úplne nové farby dobre milovaného siluety Flow ISPA Flow 2020. S názvom Nike ISPA Flow 2020 SE „Dutch Green“, ako aj tok Nike ISPA 2020 SE „Violet“, obidva páry ponúkajú čisté farby integrované s technickým vzhľadom. Predchádzajúce farby tohto dizajnu boli ponúkané iba v jemných mäkkých farbách, takže posypanie farby je tu úplne vítané.

Na prvom mieste je variant „Dutch Green“, ktorý používa šedý zvršok, ktorý je zvýraznený hitmi zelených, námorníckych, ako aj čiernych. Zvršok podobný ponožke je pripevnený pomocou systému na lemovanie rýchlosti, zatiaľ čo v celom dizajne je možné objaviť veľa akcie loga SWOOSH. Vytiahnite karty sa tiež nachádzajú na jazykoch aj na podpätkoch, pričom ekologicky priateľská medzipodošva skrýva veľa tlmenia a dokončuje vzhľad.

Obrázok pomocou Nikenike Ispa Flow 2020 SE „Dutch Green“

Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok pomocou Nikenike Ispa Flow 2020 SE „Dutch Green“

Int’l Diship

Pozrieť viac

Ďalej „fialová“ iterácia predstavuje zvršok, ktorý vymieňa bledý fialový odtieň, ako to nazýva názov, spolu so šedými a horčičnými žltými akcentmi, čím sa vyvíja vhodne príjemná farebná kombinácia. V priebehu tu sa platia presne rovnaké funkcie, ktoré vytvárajú vzhľad, ktorý je normálny pre líniu ISPA, ako aj veľa úplne pripravených na miesto vo vašej kolekcii tenisiek.

Ak sa vám páči vzhľad niektorého z týchto vydaní, skvelou správou je, že sa na ne môžete čoskoro dostať, pretože obidva páry sa v nadchádzajúcich mesiacoch znížia pomocou Nike, ako aj ostatných vyberaných maloobchodníkov. Uistite sa, že ho uchováte v ideálnom práve tu u jediného dodávateľa pre všetky súčasné aj keď ste tu, pozrite sa na úplne nový Air Jordan 1 Aspekt Gore-Tex „Light Curry“!

Obrázok pomocou Nikenike Ispa Flow 2020 SE „Violet“

Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok pomocou Nikenike Ispa Flow 2020 SE „Violet“

Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post