Blízko s obrázkom jedného kusu x puma endura

cez Hypebeast
S jedným kusom: Stampede usporiadaná na svoje divadelné vydanie za rohom, legendárna séria Manga sa spojila s Puma, aby prepracovala kultovú siluetu buniek. Partnerstvo, o ktorom sa hovorilo minulý týždeň, sa teraz dostávame bližšie a osobne vďaka týmto novým obrázkom z Hypebeastu!

Maľovaná v zemitej hnedej a červenej farbe, ktorá je poctou lode Pirates Straw Hat, je bunková endura vytvorená z kombinácie prispôsobenia a kože pre ultra priedušný tvar, ktorý neohrozuje prémiové materiály.

Obrázok cez Hypebeast

Obrázok cez Hypebeast
Šnúrky s topánkami križujú v hornej časti, ovplyvnené stožiarmi lode, zatiaľ čo téma podpisového leva je vyrazená na bočnú pätu. Aby ste zaokrúhlili všetko, Luffy’s Gumber-Crus Fruit sa objaví na elastických topánkach a dokončí špeciálnu edíciu topánky.

Ruky dole jedno z najlepších partnerstiev s teniskami inšpirovanými manga, ktorý bol vytvorený, je bunková endura One Puma X Puma Endura, ktorá sa má poklesnúť 9. augusta výlučne v Japonsku. Európske vydanie by však mohlo byť v dielach, takže sa uistite, že ste držali oči, ktoré sa vyvíjajú oveľa viac správ!

Obrázok cez Hypebeast

Obrázok cez Hypebeast

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post