ATMOS X ADIDAS ZX 8000 “G-SNK” konečne dostane európsky dátum vydania!

Ak sa chystáte zaplatiť ďalší predaj pre ATMOS X ADIDAS ZX 8000 “G-SNK”, potom zastavte to, čo robíte práve teraz. Po niekoľkých mesiacoch čakania má horúce predpokladaná obuv ZX konečne európsky dátum vydania a je to oveľa skôr, než sme sa predtým očakávali. V skutočnosti je to na konci tohto mesiaca!

Odhalil celú cestu späť vo februári tohto roku, keď sa hovorí, že je japonská exkluzívna spolupráca, “G-snk” udržuje v súlade s Hommyo Hidefumi Signatúra Snakeskin Estetice. Príchod do neónovej zelenej farebnej schémy, kombinácia luxusných kože a poníkových vlasov funkcií cez hornú, potiahnutú v špeciálnej úprave, ktorá svieti v tme.

Obrázok cez adidas
Posunutím nižšie, nájdete komplementárne Adidas ZX Midsole, ktorý podporuje podporu a stabilitu na ďalšiu úroveň, a to všetko je balené v špeciálnom vydaní All-White Box, ktorý pripomína vrátenie kolektívu A-ZX.

Dropping 28. augusta, ATMOS X ADIDAS ZX 8000 “G-SNK” by nemali chýbať, takže sa uistite, že sa uistite, že ho uchovávate na jedinom predajcovi, ak chcete pár vo vašej zbierke! Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tejto Crazy Coloruway a v súvisiacich správach, vezmite si svoj prvý pohľad na atmos X Adidas ZX 1180 Boost “Iridescent”!

Obrázok cez adidas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post