Travis Scott X Nike SB Dunk Low “Cactus Jack” je v dielach

Travis Scott je na rolke. Po tom, čo sa pozrel na jeho nadchádzajúcu spoluprácu Air Max 270 React, teraz sa pozeráme na Travis Scott X Nike SB Dunk Low „Cactus Jack“. Odhalené v hudobnom videu pre „Jackboys“. Aj keď to nebude fungovať spätne swoosh, ako je zvyk Bespokensu, ako je uvedené vyššie, môže sa pochváliť ultra jedinečnou estetikou, ktorá sa končí samostatne.

La Flame, ktorý sa objavil okolo ôsmich minútovej známky vizuálneho, vstúpi do scény a hojdá sa pár, ktorý nikdy predtým nevidel namočený. Čisté biele šnúrky maľované opálením a sivými akcentmi zviažu topánku k sebe, zatiaľ čo doplnková medzipodošva tiež obsahuje. Dokončenie vzhľadu je jemný, ale pozoruhodný vzor, ​​ktorý je prekrytý na vrchu hornej časti, ktorý má výraznú podobnosť s Travis Scott X Nike Air Force 1 “Cactus Jack”, ktorý klesol v novembri.

V tomto okamihu sa o Travis Scott X Nike SB Dunk Low „Cactus Jack“ nerozumie ničomu inému, takže sa uistite, že ste ho udržali uzamknuté na jedinom dodávateľovi a tiež vás udržiavame v slučke! Pochopme, aké sú vaše prvé dojmy, a nezabudnite zostať naladení na najnovšie aj najväčšie správy o teniskách, ako aj na vydania!

nepravdivý

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post