Ultimate Milan-exkluzívne logo boxu „Last Supper“ tričká, ktoré sa odhaľujú

, ktoré sú včera v súlade s otvorením svojho milánskeho obchodu. Buďte známym doplnkom akéhokoľvek typu Die tvrdého konečného fanatika.

Najprv, ktorý sa objavil na Stockx, ako aj s obrázkami, ktoré cirkulujú online, sa spoločnosť Ultimate rozhodla znovu použiť jeden zo svojich oveľa známych kúskov štýlov v type „Last Supper“ Bogo.

Obraz najvyššieho
Predtým, ako sa štýl „Last Supper“ objavil na sade palubných palubných palubných palubných palubných palubných palubných palubách, ako aj na mikinách, prikývne na pôvodnú poslednú maľbu z 15. storočia, ktorú maľuje nikto iný ako Leonardo da Vinci. S pôvodnou maľbou umiestnenou v kostole Santa Maria Delle Grazie je pre mesto Miláno znakom tvorivej integrity.

Toto tričko sa zobrazuje s sviežou bežnou bielym základňou s štýlom písma Futura Futura na vrchole dizajnu „Last Supper“. Slovo „Grazie“, ktoré sa rovná „ďakujem“ v angličtine, je na zadnej strane tričku uvedené.

Supreme Milan Box Logo Tee ???
– jediný poskytovateľ (@Thesolesupplier) 7. mája 2021

Vo všetkých našich mysliach nie je pochýb o tom, že to bude jedno peklo náročného policajta, takže ak ste jedným z tých šťastných, dajte nám vedieť! V pridružených správach je tento rok ľanom Air Force 1 Force 1!

Obrázok cez časopis NSS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post