Offspring X Adidas ZX 10000 “LA” práve dostal hlavnú zásobu!

Inšpirované krásnymi farbami Hollywood Hills, potomkom X Adidas ZX 10000 „LA“ je súčasná spolupráca, ktorá pochádza od britského obchodníka, ako aj od troch pruhov. Keď vezmeme na jednu z najslávnejších tenisiek ZX, aké kedy vyrobili, práve to bolo veľké doplnenie, takže sa uistite, že sa chytíte svojho páru, zatiaľ čo stále sedí v potomkoch!

Int’l Diship

Kúpte teraz

Pri príchode do prašnej ružovej, hnedej, béžovej, ako aj modrej palety, ktorá je kývnutím do mesta Angels, je „LA“ vytvorená z prémiovej kombinácie sieťoviny, kože, ako aj semišu. Tri pruhy adidas branding prechádza diagonálne cez laterálne aj stredné bočné panely v ružovom odtieni, zatiaľ čo legendárne logo ZX je tiež možné vidieť, čo naznačuje tradičnú technológiu, ktorá je vložená do robustnej bielej medzišoly.

V skutočnom kolaboratívnom móde nielenže tento ZX 10000 prichádza s výberom odznakov PIN, ale tiež sa objaví s ďalšou sadou spoločných šnúr pre tých z vás, ktorí chcú ukázať svoju podobu pre komunitu OS.

Int’l Diship

Kúpte teraz

Teraz k dispozícii, potomstvo X Adidas ZX 10000 „LA“ by sa nemalo nechať ujsť, takže sa zmocnite svojho osobného páru, ktorý je teraz ideálny skôr, ako sa vypredajú! Pochopte, ak sa vám podarilo policajti, ako aj v súvisiacich správach, zbierka Beyoncé Park X Adidas sa vracia koncom tohto roka!

Int’l Diship

Kúpte teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post