Tu je pohľad na nohe na Sacai X Nike Vaporwaff „Dark Iris Orange“

Je to partnerstvo, ktoré vás vidí dvojnásobok, kolekcia Sacai X Nike čoskoro získa oveľa oveľa väčšiu väčšiu. V novembri vidí štyri pulzujúce kvapky, ale pri pohľade dopredu sa zdá, že v roku 2021 prichádza viac štýlov. Stačí si vziať Sacai X Nike Vaporwaffle Dark Iris Orange; Topánka nedávno unikla spolu s viac tónovanou sezamovou farbou.

Obrázok cez repgod888
Tu sa dostaneme k tomu, aby sme tento pulzujúci pár obdivovali pešo, ako aj okamžite vidíme, že je to iné v porovnaní s novembrovými štýlmi. To nie je uviesť, čo nie je zdvojnásobené v skutočnom štýle SACAI, ale tento funkčný nylon nylon v mieste perforovanej sieťoviny.

Obrázok cez repgod888
Je to poburujúci farebný plán, vďaka ktorému je tak príťažlivý. Stvoriteľ Sacai Chitose Abe sa rozhodol pre ťažké využitie fialovej kontrastu, ktorý dobre kontrastoval pulzujúcim oranžovým swooshom, ako aj panelom päty. Dokonca aj spodná polovica sa rozhodne pre dvojfarebný farebný plán s doskou krémovej peny vloženej medzi tou statnou medzipodošvou.

Obrázok cez repgod888
Ako teniska vyhlásenia, Sacai X Nike Vaporwaffle nie je ani zďaleka konvenčné; Zdvojnásobili šnúrky, medzipodošvy a Swooshes, čo z neho robí jeden z najvyužívanejších koláčov Nike.

Milujte sa alebo sa vám nepáčia, tieto sa vylúčia, aby sa vypredali spolu s nadchádzajúcimi kvapkami, ktoré sa dejú v novembri. Zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie, pretože čoskoro potvrdzujeme informácie o vydaní pre Sacai X Nike Vaporwaffle „Purple Orange“. V pridružených správach sa tu oficiálne pozrite na Sacai X Nike Vaporwaffle „Sail“ a „Black“ priamo tu.

Obrázok cez repgod888

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post