Zrazenina X Nike Flux Dunk je ovplyvnená Yinom, ako aj Yangom

Edison Chen, ako aj Kevin Poon vždy objavujú metódy na prelomenie novej pôdy s tenisovými materiálmi. S ich Air Max 1 sa celý špičkový box urobil v plastovom odstraňovaní kryštálov, ako aj ďalšie pokroky v materiáli boli zavedené v ich požadovanej spolupráci Sacai. V roku 2022 sa Power Duo stretne so značkou Beaverton, tentokrát pre horúco očakávané zrazeniny X Nike Flux Dunk – rovnako ako tu je čokoľvek, čo si vyžaduje, aby ste to vedeli.

Int’l Diship

Pozrieť viac

Pri motivácii zo štandardného prístupu Yin a Yang, ktorý zvláda legendárny namočený, klesá normálna plná kožená budova v prospech lesklého lentikulárneho materiálu, ktorý sa prejavuje v závislosti od toho, ako presne sa na ne pozriete. Maľované v kovovom striebornom odtieni, tradičné obloženie sa zmenilo na hladký jednodielny štýl, ktorý je rozdelený kontrastnou bielym šitie.

Nike Swoosh strieľa cez bočné aj stredné bočné panely, zatiaľ čo na jazyku sa objavuje spoločná značka. Na zaokrúhlenie dizajnu je medzipodošva ponorená do ultra čistej celej bielej farby, ktorá je najlepšia pre teplejšie mesiace dopredu.

Postavte sa 18. marca v obchodoch s džúsmi na celom svete, uistite sa, že ste ho udržali uzamknuté v jedinom predajcovi v situácii, keď zrazenina X Nike Flux Dunk dostane širšie vydanie. Pochopme, čo veríte tomuto koláži, ako aj v súvisiacich správach, Nike SB Dunk High „New York Mets“ oslavuje legendárny baseballový tím!

Obrázok pomocou zrazeniny
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post