Tu je váš prvý detailný pohľad na obrázok Yeezy Boost 700 V2 ‘Hospital Blue’

cez Adidas
Uniknutý obrázok, ktorý sa práve objavil z Yeezy Boost 700 V2 „Hospital Blue“. Tento farebný tréner, o ktorom sa hovorí, že sa predstaví na konci mesiaca, je jedným z niekoľkých, ktorých sa dá odhaliť ako súčasť zostavy AW19. Pripojí sa k mnohým ďalším vrátane tohto víkendového vydania zimnej púštnej topánky Yeezy.

Aj keď oficiálne obrázky boli spokojné s množstvom vzrušenia, zdá sa, že nie všetci sú presvedčení po tomto poslednom pozorovaní. Yeezy 700 V2 „Hospital Blue“ sa pôvodne považovala za podobnú „soľnej“ farme. Namiesto toho sa zdá, že je omnoho tmavší, ako aj využitie materiálu sa tiež javí ako jedinečný na tomto páre. Zdalo by sa, že tvrdšie plátno nahrádza tradičné ľahké prispôsobenie sa spolu s Yeezy 700 V2. Jeden využíva napísal: „Človeče, ktoré vyzerali oveľa lepšie v produktových záberoch lol!“;

Obrázok cez @yeezyseason2
Napriek ohromnej reakcii je dopyt po tomto robustnom fitness inštruktorovi stále vysoký. Keďže Kanye West dodržiava úspech tohtoročných vydaní mnohých predajných vydaní, „nemocničná modrá“ nebude pochýb o tom, ako sa vyhľadá rovnako.

Ak chcete získať ďalšie informácie o najzvláštnejších kvapkách obuvi, nezabudnite si stiahnuť aplikáciu výhradného dodávateľa.

Obrázok cez adidas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post