Oficiálny pohľad na model Basketbalového modelu Air Jordan 3

Michaela Jordanovho basketbalového modelu získal za posledný rok spravodlivé transformácie, pričom najnovším prírastkom do zostavy je Colourway AJ3 „Pine Green“. A keď sa blížime k záverečnej časti roku 2021, spoločnosť Nike a Jordan Brand odhalila nové nastavenie nazvané Air Jordan 3 „Camo“.

Na rozdiel od svojich náprotivkov z kolekcie Jordan Brand Holiday 2021, tento Jordan 3 spadne svoju štandardnú koženú zostavu a je nahradený semišovými a plátnami, ktoré zdobia maskovacie výtlačky a stlmené farebné blokovanie olivových, zelených a hnedých.

Obrázok cez Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Prémiový dotyk sa jemne pridáva zadnými jazykmi vrstvou oranžového saténu. Jazyk a stredná jednotka pre skoky a vzduchovú jednotku pod nohami udržiavajú pocit OG AJ3-aj keď odnímateľné náplasti vzadu, ktoré umožňujú užívateľovi prepínať medzi Logos Jumpman a Nike Air Logos, z tohto súboru robia tento súbor ako žiadny iný. Špeciálne tematické topánky Jordan 3 zobrazujúce rôzne pamätné grafické obrazy dokončujú tieto vysoko vyhľadávané jordánske tréneri.

Nike Air Jordan 3 “Camo” sa pripravuje na vydanie 29. novembra cez SNKRS, ale nezabudnite sa s nami skontrolovať tu u jediného dodávateľa, aby ste sa dostali k akám, ako sa stávajú vždy. Poskytujeme tiež najnovší harmonogram vydania Nike, takže neváhajte a prejdite na naše stránky, kde nájdete viac! V podobných správach sa pozrite na 15 najlepších farieb Air Jordan 3 (AJ3) všetkých čias.

Obrázok cez Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post