Bližší pohľad na Yeezy vylepšuje 350 V2 „Antia“

Po získaní nášho prvého pohľadu na Yeezy vylepšil 350 V2 ‘Antia’ minulý týždeň, teraz sa bližšie pozrieme na horúco očakávanú topánku Kanye. Pomenovaná po konštelácii na južnej nebeskej pologuli, to znamená siedme 350 V2, ktoré sa majú uvoľniť iba v tomto roku, a je to zaručená potreba kopírovať!

Rovnakým spôsobom „statickou“ bola priehľadná pruhovaná verzia „trojitej bielej“, „Antlia“ je priehľadná pruhovaná verzia „masla“, ktorá klesla v júni 2018. Maľované v zelenom žltom odtieni, je to vybavený ponožkovým zvrškom podobným Primeknit, ktorý je taký pohodlný, ako sa dá. Zlepšenie plnej dĺžky vylepšujú medzipodošvy, ktorá sa dostane dole dole, a to je lemované gumou ďasien pre ďalšiu priľnavosť a pridanú trvanlivosť.

Teraz, ak plánujete skopírovať Yeezy vylepšiť 350 V2 ‘Antia’, musíte počúvať! Podľa zasvätených tenisiek Yeezy Mafia sú nastavené na „špeciálne vydanie“, takže pri poklese budú pravdepodobne vidieť veľmi obmedzený beh. Ak ste fanúšikom, nezabudnite ho uchovávať v jedinom dodávateľovi, aby ste sa vyvíjali oveľa viac správ, a keď ste tu, pozrite sa na celú radu tenisiek Adidas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post