Nike je tvrdá s Air Force 270 Utility ‘Black Sail’

Po odhalení spoločnosti Air Vapormax Utility začiatkom tohto mesiaca, Nike teraz posilnila ďalší bežec životného štýlu s vhodne pomenovaným nástrojom Air Force 270. Táto teniska, ktorá prichádza do čistej „čiernej plachty“, je taká tvrdá, ako sa dostane.

Navrhnuté tak, aby splnili požiadavky mestskej mobility za akýchkoľvek poveternostných okolností, letectvo 270 Utility bezchybne spája formu a funkciu. Topánka, ktorá udržiava minimálne veci, sa môže pochváliť čiernou základňou zvýraznenou šedou koženou špičkou, odrodou panelov nubuck umiestnených od špičky po podpätok a šedým a čiernym systémom AF 270. Zaokrúhlenie dizajnu topánky je séria technicky umiestnených spúc, šnúrky a uzamknutia zipsu pre optimálne prispôsobenie.

Nastavte sa na vydanie niekedy budúci mesiac, dajte nám vedieť, čo si myslíte o nástroji Nike Air Force 270 „Black Sail“ v ​​sekcii komentárov nižšie! Keď ste tu, nezabudnite sa pozrieť na týchto desať tenisiek pripravených na jeseň, ktoré musíte v tejto sezóne kopírovať!

Ak uvažujete o zvládaní nejakého úplne nového Nike Heat, nezabudnite sa na konci pozrieť na prúd. Oblečenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post