Nike Dunk Low „Court Purple“ sa vydáva budúci rok

2021, ktorý bol obrovský pre namočenie, a vyzerá to, že humbuk bude pokračovať v budúcom roku, keď sa prvýkrát pozrieme na farby, ako je napríklad Nike Dunk Low „Court Purple“! Toto nadchádzajúce vydanie, ktoré predstavuje teniska zasielania @SolebyJC, je už na našich zoznamoch must-cop na rok 2022 a tu je všetko, čo vieme doteraz!

„Súdny fial“ má výraznú podobnosť s prémiovou črtou kože a má výraznú podobnosť s namočeným vysokým „purpurom„ Varsity Purple “alebo dokonca s nízkym„ psychickým purpurom “. Pracovanie na vrchnej bielej základni, tučné fialové panely elegantne omotávajú okolo chrbta, šnurujúci systém a Toebox. Táto farba sa tiež dostane cez bočnú a strednú bočnú značku Swoosh, ako aj vnútorné ponožky.

Branding „Nike“ zdobí jazyk a pätu a všetko zaokrúhlenie je ultra čistá medzipodošva pod nohami, ktorá je potom lemovaná doplnkovou gumovou podrážkou, ktorá spája veci.

Zatiaľ neexistujú žiadne správy alebo keď sa začne NIKE Dunk Low „Court Purple White“, ale myslíme si, že to vydá niekedy na jar 2022. Dajte nám vedieť, čo si myslíte o tejto nadchádzajúcej farebnej schéme, a keď ste tu, Môžete sa tiež prvýkrát pozrieť na Union La X Nike Dunk Low!

Obrázok pomocou solebyjc
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post