Union La X Nike Cortez sa objaví v štvrtej pastelovej kombinácii

Čo sa varí v Union LA? Len hodiny po tom, čo sa horúco očakávaný únia la x Nike Dunk Low „Argon“ dostal dátum vydania, štvrtý únia la x Nike Cortez sa objaví z modrej, ako aj tentoraz, je maľovaný v ideálnej pastelovej kombinácii, ktorá sa vyrába jar Rovnako ako letné sezóny pred nami.

Štvrtý Cortez Colourway, ktorý bol odhalený teniskou zasvätený @Apolloluo1976, je štvrtý Cortez Colourway rovnako úžasný. Čisté krémové semišové panely, ktoré pracujú na ružovej aj fialovej fialovej základni, sa ovinú okolo celého zvršku, zatiaľ čo mäkké žlté akcenty dodávajú k topánke ešte viac kontrastu. Zodpovedajúce šnúrky Lilac spájajú čokoľvek, zatiaľ čo úplná korková stielka poskytuje udržateľný povrch.

Ale počkajte, je toho viac. Nike Swoosh strieľa cez bočné aj stredné bočné panely, zatiaľ čo okolo päty je možné objaviť postavu frontmana únie. Ich renomovaný štítok „Un/la“ je šité na šnurovací systém, zatiaľ čo čipkový zámok, ktorý znie „Cortez ’72“, prikývne na 50. narodeniny Silhouette. To všetko je zabalené v špeciálnej edícii topánok, ktorá je určite pre zberateľov tam vonku.

Ak je vydanie Union La X Nike Cortez “White” niečo ako Dunk Drun Drun, každá z farieb pôjde online o niekoľko týždňov okrem seba. Mnoho pravdepodobných špeciálnych pre WebStore Union La, očakáva sa, že sa objaví väčšie predstavenie neskôr v tomto roku. Pochopte, ktorý zo štyroch párov sa cítite najviac, ako aj keď ste tu, môžete sa tiež pozrieť na nohu na Union La X Air Jordan 2 “Rattan”!

Obrázok cez Apolloluo1976
DOPLNENIE INT’L

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post